Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen bewaart mooie herinneringen aan Hungaroring

Verstappen bewaart mooie herinneringen aan Hungaroring

BOEDAPEST (ANP) - Max Verstappen bewaart mooie herinneringen aan de kwalificatie voor de Grote Prijs van Hongarije in 2019. De Nederlandse Formule 1-coureur van Red Bull behaalde begin augustus vorig jaar voor de eerste keer poleposition in zijn carrière. Daarna eindigde hij in de race als tweede, achter zijn Britse rivaal Lewis Hamilton (Mercedes). Verstappen wil komend weekeinde op de Hungaroring opnieuw een hoofdrol voor zich opeisen.

"Ik kijk ernaar uit, aangezien Hongarije een erg leuke baan is om op te rijden in auto’s met veel downforce", liet de 22-jarige Limburger weten. "Het circuit is meer technisch dan in Oostenrijk. Er zijn meer bochten en als je er één niet goed ingaat, dan lig je ook voor de volgende bocht in een verkeerde positie. De afstelling van de auto zal heel belangrijk zijn, zoals altijd. We hebben veel balans nodig, maar zeker ook een auto die in de bochten op de juiste manier reageert. We gaan zien waartoe we in staat zijn."

Verstappen moest ruim een week geleden tijdens de eerste race in Spielberg uitvallen met mechanische problemen. Afgelopen zondag eindigde hij op hetzelfde circuit in Oostenrijk op de derde plaats, achter de Mercedessen van Hamilton en de Fin Valtteri Bottas.

Alex Albon, die afgelopen zondag achter ploeggenoot Verstappen als vierde eindigde, racet eveneens graag op de Hungaroring. "Het is echt een circuit voor coureurs, daarom komen we hier graag. De focus zal hier in Hongarije iets meer op de kwalificatie liggen, omdat het op dit circuit minder makkelijk inhalen is dan op de Red Bull Ring. We hebben een paar lessen geleerd van onze eerste twee races en daardoor begrijpen we de auto nu een stuk beter. We kunnen een stap vooruit maken."

Meer uit Sport

Wielrenster Bredewold wint opnieuw openingsetappe in Baskenland

ZARAUTZ (ANP/BELGA) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft voor het derde jaar op rij de openingsetappe van de Itzulia Women (Ronde van Baskenland) op haar naam geschreven. De 25-jarige Nederlandse van SD Worx-Protime was na een sprint de sterkste van een groepje van vijf, onder wie landgenote Yara Kastelijn (Fenix-Premier Tech) en Riejanne Markus (Lidl-Trek).

33 minuten geleden
Team Verstappen start 24 uur van Nürburgring vanaf vierde plek

NÜRBURGRING (ANP) - Het team van Max Verstappen start bij de 24 uur van de Nürburgring zaterdag als vierde. De Spanjaard Daniel Juncadella kwam in de Mercedes-AMG GT3 in de derde kwalificatiesessie op het circuit in de Duitse Eifel tot een tijd van 8.12,005. Daarmee was hij 0,882 seconde langzamer dan de Lamborghini van de Duitser Luca Engstler, die poleposition veroverde.

1 uur geleden
Verstappen zesde in tweede kwalificatie op Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft bij de 24 uur van de Nürburgring de derde tijd neergezet in de tweede kwalificatie. Verstappen was in de Mercedes-AMG GT3 bijna een seconde langzamer dan de Lamborghini van de Brit Nicholas Yelloly. Met de zesde plaats heeft hij een plek verzekerd voor de derde kwalificatie later vrijdag, waarin wordt gestreden om de poleposition.

4 uur geleden
Tennisster Gauff naar finale van graveltoernooi in Rome

ROME (ANP) - Coco Gauff heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Rome bereikt. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Sorana Cirstea: 6-4 6-3.

22 uur geleden
Sinner verbreekt met overwinning op Roeblev record Djokovic

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de 32e keer op rij een wedstrijd op een masterstoernooi gewonnen. De Italiaan verbrak daarmee het record van de Serviër Novak Djokovic, die in 2011 tot 31 achtereenvolgende zeges kwam.

1 dag geleden
Tennisser Darderi na nachtpartij naar halve finale in Rome

ROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.

1 dag geleden
Spanjaard Arrieta wint vijfde rit Giro, Eulálio pakt roze trui

POTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.

1 dag geleden