Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verse Noordzeevis van De Visloods

Verse Noordzeevis van De Visloods

VLISSINGEN - Het is eigenlijk haast onvoorstelbaar dat er zolang geen verse vis te koop was bij de Vlissingse visafslag. Dankzij Janine van Belzen-Siereveld en haar man Kees-Jan is daar sinds begin dit jaar verandering in gekomen. Aan de Eerste Binnenhavenweg openden zij De Visloods.

Het assortiment van De Visloods bestaat uit zo’n dertig verschillende soorten Noordzeevis. “We dachten al jaren om zoiets te beginnen,” vertelt Janine. “Maar het gebied was hier in een verloederde staat en niet echt aantrekkelijk om een vishandel te beginnen. Maar nu gebeurt er ontzettend veel hier en is het enorm opgeknapt.” De Visloods is gevestigd in een gloednieuw bedrijfspand. “Mijn man Kees-Jan vist zelf op de ARM-7. Op donderdagavond komen de schepen binnen en worden ze gelost. Mijn man zoekt de vis uit die daarna wordt schoongemaakt en vacuum verpakt. Er gaat niks de vriezer in, verser kan het niet.” Visliefhebbers weten De Visloods al te vinden. “En we leveren ook aan een aantal restaurants. De reacties zijn ontzettend positief en we krijgen te horen dat we echt een aanwinst zijn.” De Noordzeevis en schelpen- en schaaldieren kunnen de hele week worden besteld en op vrijdag van 9 tot 17 uur en zaterdag van 9 tot 14 uur is De Visloods geopend en kunnen bestellingen worden afgehaald. “Voorlopig doen we het zo,” vertelt Siereveld. “Misschien breiden we onze activiteiten in de toekomst nog verder uit. We doen niks overhaast.”

Meer uit Vlissingen

Verkeersongeluk met camper bij spoorwegovergang Sloeweg in Vlissingen

VLISSINGEN - Een verkeersongeval met een camper zorgt vrijdag voor flink wat oponthoud rondom de Sloeweg tussen Oost-Souburg en Vlissingen.

3 uur geleden
Fietser gewond na val op de Weyevlietweg in Vlissingen

VLISSINGEN - Een fietser is vrijdagmorgen gewond geraakt na een valpartij op de Weyevlietweg in Vlissingen. De gewonde is nagekeken door ambulancepersoneel.

5 uur geleden
Hugo de Jonge blijft: Provinciale Staten dragen hem voor als commissaris van de Koning

GOES - De kogel is door de kerk: Hugo de Jonge wordt de vaste commissaris van de Koning. Provinciale Staten hebben dat donderdagavond besloten in het provinciehuis in Middelburg.  

7 uur geleden
Vlissingen presenteert kadernota en bespreekt financiën

VLISSINGEN - In verschillende Vlissingse raads- en commissievergaderingen gaat het de komende weken over de jaarstukken van 2024, de bestuursrapportage van 2025 en de kadernota 2026. Dit is het moment dat de gemeenteraad terugkijkt op de behaalde resultaten en de inzet van de financiële middelen bepaalt voor 2026. Wethouder financiën Geoffrey Sips is tevreden over de financiële situatie van zijn gemeente. "Vorig jaar hadden we een sluitende begroting en de nieuwe kadernota laat ook een sluitend beeld zien. Dit evenwicht geeft een geruststellend gevoel."

7 uur geleden
SGP Vlissingen draagt Lilian Janse voor als kandidaat voor Tweede Kamer

VLISSINGEN - Nu het kabinet is gevallen en nieuwe verkiezingen zijn aangekondigd, draagt SGP Vlissingen haar gemeenteraadslid Lilian Janse-Van der Weele voor als kandidaat voor de Tweede Kamer.

23 uur geleden
Basketbalwedstrijd 3x3 Pro League voor het eerst in Zeeland; zaterdag voorronde NK in Lasloods

VLISSINGEN - De Lasloods in Vlissingen is zaterdag (7 juni) het decor voor de 3x3 Pro League. Bij dit gratis toegankelijke sportevenement nemen de beste mannelijke en vrouwelijke 3x3-basketballers van Nederland het tegen elkaar op. Voor het eerst vindt een voorronde van dit Nederlands kampioenschap in Zeeland plaats. "Het is mooi dat we een sportevenement met een landelijk karakter naar Zeeland hebben kunnen halen", zegt Louk Peperkamp, eigenaar van De Lasloods.

1 dag geleden
Kunstproject Splijting: ‘Per bus naar besmet Borssele’

VLISSINGEN - Fabricatie, centrum voor kunst & industrie, houdt 7 en 8 juni busexcursies naar Borssele. 'De setting is dan wel fictief, de busexcursies zijn dit allerminst', aldus de organisatie. 

2 dagen geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!