Vermiste 82-jarige man uit Tholen gevonden in ziekenhuis Frankrijk
THOLEN - De 82-jarige man uit Tholen die sinds zaterdag 16 september vermist was, is woensdag weer gevonden in een ziekenhuis in Frankrijk. Dat laat de familie van de man weten op social media.
De vermissing van de 82-jarige man begon op zaterdagochtend 16 september, toen hij vanuit Tholen vertrok richting een adres in Hoogerheide. Daar kwam hij nooit op zijn bestemming aan, wat leidde tot grote bezorgdheid bij zijn familie en de autoriteiten. De laatste bekende waarneming van de vermiste man was op zaterdag rond 11.40 uur bij het Total-tankstation aan de Driehoek in het Belgische Stabroek.
De bezorgdheid nam verder toe toen de politie op dinsdag bekendmaakte dat de Tholenaar op zondag was gezien in de Franse plaats Senlis, in de buurt van Parijs. Gelukkig bracht woensdagavond een positieve wending in de vermissing. De politie deelde mee dat de vermiste man is teruggevonden en dat hij naar omstandigheden goed maakt. De familie van de man is op de hoogte gebracht en mag hem gaan ophalen in het Franse ziekenhuis.
De politie bedankt alle betrokkenen en mensen die hebben uitgekeken naar de vermiste man voor hun onschatbare hulp en medewerking in de zoektocht. Waar de man precies is aangetroffen, is niet bekendgemaakt.
De vermiste man is teruggevonden. Hij maakt het naar omstandigheden goed. Wij danken u voor uw hulp! https://t.co/vX3jtuZxlP
— Politie Bergen op Zoom - Roosendaal eo (@POL_BoZ_Rdaal) September 20, 2023Meer uit Tholen
THOLEN - Karzan Karim looft een beloning van 1000 euro uit voor de gouden tip die leidt naar de dader van de vernieling van zijn kapperszaak in Tholen. Vorige week vrijdag werden twee stenen door de ruiten van zijn zaak gegooid. Ondanks zijn zoektocht naar camerabeelden en getuigen weet Karim nog altijd niet wie ervoor verantwoordelijk is.
9 uur geledenSINT PHILIPSLAND - Op woensdag 16 september konden de leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland hun creativiteit kwijt in De Wimpel.
12 uur geledenTHOLEN - Vrijwilligers, scholen en inwoners uit de gemeente Tholen deden van 14 tot en met 18 september enthousiast mee aan de Thoolse Clean Up Week. In vijf kernen stonden opruimacties, educatieve activiteiten en ontmoetingen centraal. De week draaide om bewustwording, samenwerking en betrokkenheid bij een schone leefomgeving.
16 uur geledenTHOLEN - Bij The Saloon in Tholen zijn vorige week vrijdag stenen door de ruiten van de kapperszaak gegooid. Eigenaar Karzan Karim tast nog altijd in het duister wie dit heeft gedaan. Hij schat de schade op ruim duizend euro en hoopt dat de daders zich melden. "Je hebt de ruiten kapot gemaakt als een kind, kom het oplossen als een man."
1 dag geledenTHOLEN - Basisschoolkinderen in de gemeente Tholen kunnen vanaf volgende week weer kennismaken met allerlei sporten, activiteiten en hobby's. Het vertrouwde boekje Jij op Tholen is namelijk terug, maar heeft dit jaar een nieuwe naam en een frisse uitstraling: Sjors Sportief & Creatief.
1 dag geledenWEST-BRABANT/THOLEN - De Haringvlietbrug is deze week twee nachten afgesloten vanwege onderhoudswerkzaamheden. Rijkswaterstaat sluit zowel de hoofdrijbaan als de parallelbaan in beide richtingen af. De afsluiting geldt van woensdag 23 op donderdag 24 september en van donderdag 24 op vrijdag 25 september, telkens van 22.00 tot 05.00 uur.
1 dag geledenZEELAND - Wie in de kinderopvang wil werken, heeft de komende jaren volop kansen. In Zeeland zijn momenteel ruim 8,5 vacatures voor iedere kortdurende werkzoekende met een beroep in de kinderopvang. Tegelijkertijd dreigt het personeelstekort fors op te lopen.
2 dagen geleden