Vermaak op en rondom Thoolse wateren: “Wij wilden gewoon even weg van huis”
Aan de Oesterdam zitten Rudy Rymenans en Margot Goedertier heerlijk te genieten van het zonnetje met een puzzelboekje. Vanwege een vrije dag zijn zij op pad gegaan. Rudy wilde graag zijn nieuw aangeschafte supboard uitproberen. Zij wisten op voorhand niet waar zij naartoe zouden rijden en zijn uiteindelijk -vanuit hun woonplaats nabij Antwerpen- in Tholen terecht gekomen.
“Wij zijn deze middag vanuit huis vertrokken met het idee om ergens een gezellig plekje te vinden en dat hebben wij hier in Tholen gevonden. Het is voor ons gewoon een dagje uit. Ik heb een vrije dag en Rudy is met pensioen.” vertelt Margot. Rudy en Margot zijn op pad gegaan met een bestelbus, hierin hebben zij het supboard, een tuinsetje en voldoende te drinken ingeladen. Vandaag stond er bewust weinig op de planning: “Wij wilden gewoon even weg van huis, een gezellig plekje opzoeken. Mijn man heeft een supboard gekocht en hij wilde gewoon eens dat supboard uitproberen. Wij zijn deze plek toevallig gepasseerd en dachten: ‘hier gaan we stoppen, het is hier best gezellig.’ Dat wij op Tholen terecht kwamen was toeval.” Suppen was niet het enige waar zij voor kwamen vertelt Margot: “Ik heb eens gekeken hoe hij het deed en wij hebben een puzzelboekje bij. Ik doe de filippine puzzel en hij de zweedse puzzel.” Waarschijnlijk is dit niet de laatste keer dat Rudy en Margot naar het eiland komen. Op de vraag of deze dag voor herhaling vatbaar is, antwoord zij resoluut: “Zeker en vast!”
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - Loods 3 in Sint-Maartensdijk opent op zaterdag 18 april de deuren voor een open dag. De locatie aan de Sportlaan bestaat tien jaar en dat wordt die dag tussen 10.00 en 13.30 uur uitgebreid gevierd.
12 uur geledenTHOLEN - De voorgenomen coalitie van SGP, ChristenUnie en de VVD stuit op kritiek van andere partijen. Forum voor Democratie, het CDA en Algemeen Belang Tholen vinden dat deze keuze geen recht doet aan de verkiezingsuitslag.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Mannenzang Tholen organiseert op vrijdag 17 april de derde mannenzangavond in de Maartenskerk in Sint-Maartensdijk. Tijdens deze muzikale avond wordt geld ingezameld voor Gevangenenzorg Nederland.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - De vijfde editie van het Op d'n Dreef Festival gaat aankomend weekend van start. Dit jaar niet alleen met een muzikaal programma op vrijdag en zaterdag, maar ook met een ladies bingo op de donderdagavond. "Zo proberen we het eiland levendig te houden", zegt medeorganisator André van Ast.
2 dagen geledenTHOLEN - Na enkele gesprekken wil de SGP opnieuw een coalitie vormen met de CU en VVD. Daarmee blijft het college wat betreft partijen onveranderd. Wel wordt gezocht naar een vierde wethouder; in de vorige periode waren dat er drie.
2 dagen geledenTHOLEN - Op 1 en 8 april vond het jaarlijkse damtoernooi voor Thoolse basisscholen plaats. Na een spannende strijd wist Ter Tolne 1 de felbegeerde bokaal binnen te slepen. Zij mogen zich kronen tot Thools damkampioen 2026.
2 dagen geledenTHOLEN - Tholen heeft zich aangesloten bij het Zonvenant van het Nationaal Huidfonds. Met deze samenwerking wil de gemeente inwoners en bezoekers bewuster maken van het belang van bescherming tegen schadelijke uv-straling en zo huidkanker helpen voorkomen. Om die reden zijn op donderdag 9 april drie zonnebrandpalen geplaatst bij drukbezochte strandopgangen.
3 dagen geleden