Verkoopspektakel bij Loods 3
SINT-MAARTENSDIJK - Het Leger des Heils hield afgelopen zaterdag bij het Dienstencentrum in Sint-Maartensdijk de jaarlijkse kofferbakverkoop en dat is ieder jaar weer een verkoopspektakel.
Op het buitenterrein van Loods 3 kon iedereen zijn overbodige spullen te koop aanbieden vanuit z'n eigen kofferbak. Voor de kinderen was er ook dit jaar weer een springkussen aanwezig, natuurlijk was er ook een gezellig koffie- en theeterras en de vis- en fruitkraam.
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - De vier woningen die momenteel leegstaan in de Prins Willem Alexanderstraat in Oud-Vossemeer worden door de gemeente gehuurd en klaargemaakt voor de opvang van Oekraïense vluchtelingen. Dat blijkt uit de beantwoording van schriftelijke vragen van Liesje Heuseveldt-van der Zande (FvD) over de leegstand en de leefbaarheid in de straat.
2 uur geledenTHOLEN - Een 80-jarige man uit Tholen is maandagmiddag gewond geraakt nadat zijn auto op de Postweg tegen een boom botste en over de kop sloeg. De bestuurder raakte bekneld en moest door de brandweer uit het zwaar beschadigde voertuig worden bevrijd.
6 uur geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Minder managers, minder ondersteunende functies en een goedkopere manier van werken. Woningcorporatie Stadlander grijpt in de eigen organisatie in om de komende tien jaar 2.000 woningen te bouwen en 2.700 huizen te verduurzamen. De nieuwe formatie telt 155 voltijdsbanen. "We mogen de rekening niet alleen bij de huurder neerleggen", zegt bestuurder Paul Huijsdens.
21 uur geledenTHOLEN - Afscheid nemen van een dierbare is één van de meest ingrijpende momenten in een mensenleven. Toch leeft iemand voort in herinneringen, in verhalen die blijven en in liefde die niet verdwijnt. In onze special Overlijden & Herdenken, die verschijnt in de laatste week van oktober, willen we samen stilstaan bij het leven en de betekenis van degenen die ons zijn ontvallen.
1 dag geledenTHOLEN - Op dinsdag 6 oktober om 20.00 uur start in De Wingerd in Tholen de eerste van tien repetitieavonden voor het kerstoratorium 'Een nieuw begin'.
1 dag geledenHOOGERHEIDE/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Ben van Hoof, eigenaar Schoonmaakcentrum Ben van Hoof.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geleden