Vergeten quarterback Kaepernick smeekt om plek bij New York Jets
NEW YORK (ANP) - Quarterback Colin Kaepernick heeft in een brief bijna gesmeekt om een plekje in het trainingsteam van New York Jets. Zeven jaar nadat de American footballer door zijn stille protest tegen racisme en politiegeweld zijn plek kwijtraakte bij San Francisco 49ers, is er nog altijd geen andere ploeg die hem een plek heeft gegund voor een rentree in de NFL.
Kaepernick werd in 2016 het boegbeeld van de protesten door als eerste speler in de NFL te knielen gedurende het volkslied voorafgaande aan de wedstrijden. Destijds wekte het de woede bij president Donald Trump, die sprak van respectloos gedrag en zelfs het ontslag eiste van spelers die knielden. Kaepernick liet destijds zijn contract bij de 49ers ontbinden, maar nadien was er geen enkele andere club die hem een contract aanbood.
De 35-jarige quarterback heeft in zijn 'sollicitatie' aan de eigenaar van de Jets gevraagd of hij mag komen trainen. Hij eist nog geen plek op in het wedstrijdteam, maar wil graag helpen. De ploeg uit New York zit om een ervaren quarterback verlegen door de zware blessure van Aaron Rodgers. Zijn vervanger Zach Wilson doet het niet al te best. "Ik zou vereerd en zeer dankbaar zijn voor de kans om het trainingsteam te komen leiden. Ik zou dit doen met als enige missie om jullie verdediging elke week klaar te stomen."
Kaepernick benadrukt dat hij nog altijd in topconditie verkeert. "Ik ben nooit met pensioen gegaan of gestopt met trainen. Mijn trainingsschema is al zes jaar hetzelfde en heb ik zonder falen volgehouden."
Meer uit Sport
SUZUKA (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull zegt dat het team vooral moet leren voor het verbeteren van de auto's van Max Verstappen en Isack Hadjar. Met Verstappen op de elfde plaats bij de startopstelling en Hadjar op plek 8 lijkt het team niet mee te doen om de winst.
14 uur geledenBERGA (ANP) - Wielrenner Tom Pidcock gaat niet meer van start in de Ronde van Catalonië na zijn val in een ravijn in de vijfde etappe. Zijn ploeg Pinarello-Q36.5 meldt dat ze de Brit uit de wedstrijd halen.
16 uur geledenSUZUKA (ANP) - Max Verstappen reageert gelaten op het neerzetten van de elfde tijd in de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan. "Het erge is, ik ben niet boos, ik ben daar allang voorbij en dat is niet goed", aldus de Limburger bij Viaplay.
20 uur geledenSUZUKA (ANP) - Max Verstappen is er bij de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan niet in geslaagd de derde kwalificatiesessie te halen. De Red Bull-coureur kwam in Q2 tot de elfde tijd en was daarmee uitgeschakeld. Verstappen was 1,214 seconde langzamer dan de Italiaan Kimi Antonelli die met 1.29,048 de beste tijd had neergezet. Mercedes-coureur Antonelli veroverde in Q3 ook de poleposition met 1.28,778.
20 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner staat voor de vierde keer in de finale van het Miami Open. De als tweede geplaatste Italiaan rekende in de halve finale in twee sets af met Duitser Alexander Zverev, de nummer 3 van de plaatsingslijst: 6-3 7-6 (4). In de finale treft hij de Tsjech Jiri Lehecka.
21 uur geledenSUZUKA (ANP) - Max Verstappen (28) heeft op het circuit van Suzuka de achtste tijd gereden bij de derde vrije training voor de Grote Prijs van Japan. De coureur van Red Bull klokte 1.30,910. De 19-jarige Italiaan Kimi Antonelli van Mercedes reed de snelste tijd.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman is tevreden over het niveau van de oefenwedstrijd tussen het Nederlands elftal en Noorwegen (2-1). "Het was gewoon een goede wedstrijd tegen een sterk Noorwegen", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Dat moeten we ook niet vergeten. Het is een beetje Nederlands om altijd te denken dat je hier makkelijk van moet winnen. De Noren hebben gewoon een heel sterk nationaal team en daar spelen wij een hele goede wedstrijd tegen."
1 dag geleden