
Verdediger Timber valt geblesseerd uit bij Arsenal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber is geblesseerd uitgevallen tijdens het thuisduel van Arsenal met Brighton & Hove Albion (1-1). De verdediger ging in de slotfase op de grond zitten en werd vervolgens vervangen door Oleksandr Zintsjenko.
Bondscoach Ronald Koeman heeft Timber opgeroepen voor de thuisduels van het Nederlands elftal met Bosnië en Herzegovina (7 september) en Duitsland (10 september) in de Nations League. Het was zijn eerste uitverkiezing na ruim een jaar. Timber miste nagenoeg het hele vorige seizoen door een zware knieblessure.
Trainer Mikel Arteta van Arsenal nam veel zorgen over Timber weg op een persconferentie vlak na de wedstrijd. "Hij kreeg wel een schop maar volgens mij valt het mee. Jurriën kreeg ook nog kramp. Ook daarom heb ik hem eruit gehaald."
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Aitana Bonmatí is uit het ziekenhuis ontslagen. De 27-jarige voetbalster werd vrijdag in Madrid opgenomen met virale hersenvliesontsteking. Volgens de Spaanse voetbalbond zal de sterspeelster van FC Barcelona zich de komende dagen bij de Spaanse selectie van bondscoach Montse Tomé voegen.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Tyrell Malacia keert niet meer terug bij PSV. De Eindhovenaren huurden de linkervleugelverdediger sinds begin februari van Manchester United. PSV had een optie tot koop bedongen, maar de club maakt daar geen gebruik van. "Bedankt en veel succes in de toekomst, Tyrell", aldus PSV op X.
7 uur geledenGLENDALE (ANP) - Mexico heeft zich bij de Gold Cup voor de halve finales geplaatst. De titelverdediger was in de kwartfinale met 2-0 te sterk voor Saudi-Arabië. Alexis Vega opende kort na rust de score. In de slotfase passeerde Abdullah Madu zijn eigen doelman.
7 uur geledenCHARLOTTE (ANP/AFP) - Chelsea heeft met drie doelpunten in de verlenging Benfica met 4-1 uitgeschakeld op het WK voor clubs in de VS. Christopher Nkunku, Pedro Neto en Kiernan Dewsbury-Hall scoorden in negen minuten tijd. Chelsea treft in de kwartfinales van het toernooi het Braziliaanse Palmeiras.
12 uur geledenBRATISLAVA (ANP) - De voetballers van Jong Engeland hebben op het Europees kampioenschap in Slowakije hun titel uit 2023 geprolongeerd. De ploeg van bondscoach Lee Carsley, die in de halve eindstrijd Jong Oranje had uitgeschakeld (2-1), was in de finale na verlenging met 3-2 te sterk voor de leeftijdsgenoten van Duitsland. De stand na de reguliere speeltijd was 2-2.
17 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Palmeiras is doorgedrongen tot de kwartfinales van het WK voor voetbalclubs in de Verenigde Staten. De ploeg won in Philadelphia na verlenging het Braziliaanse onderonsje tegen Botafogo met 1-0.
19 uur geledenDIRKSHORN (ANP) - AZ is de voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen gestart met een overwinning. Het elftal van trainer Maarten Martens versloeg in Dirkshorn de Schotse club Kilmarnock met 2-0.
20 uur geleden