Verdediger Tete degradeert met Fulham uit Premier League
LONDEN (ANP) - Fulham is dit seizoen de derde degradant in de Premier League. De Londense club verloor op eigen veld van concurrent Burnley: 0-2. Daardoor kan de ploeg van de Nederlandse verdediger Kenny Tete niet hoger meer eindigen dan de achttiende plek op de ranglijst. De laatste drie clubs in het eindklassement moeten terug naar de Championship. Het lot van Sheffield United en West Bromwich Albion was eerder al bezegeld.
Fulham keek bij de rust al tegen een achterstand van 0-2 aan. Ashley Westwood en Chris Wood kwamen tot scoren voor de bezoekers. Erik Pieters bleef bij Burnley op de bank.
Tete ging bij Fulham in de 54e minuut naar de kant. Hij tekende vorig jaar september een contract voor vier jaar bij de club, die vorig seizoen was gepromoveerd. Tete (25) speelde eerder voor Ajax en Olympique Lyon. Hij maakt kans op een plek in de eindselectie van Oranje voor het komende EK.
Fulham degradeerde in 2019 eveneens na één seizoen alweer uit de Premier League.
Meer uit Voetbal
FOXBOROUGH (ANP) - Erling Haaland heeft Noorwegen op het WK voetbal aan een zege op Irak (4-1) geholpen. De spits van Manchester City maakte de eerste twee doelpunten van zijn ploeg en leverde de assist op de laatste treffer in een uitverkocht Boston Stadium met veel supporters van beide landenploegen.
51 minuten geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Kylian Mbappé vindt nieuw succes met Frankrijk op het wereldkampioenschap belangrijker dan persoonlijke records. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid na de zege van 3-1 op Senegal in East Rutherford.
52 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Lionel Messi begint aan de aftrap bij het eerste groepsduel van Argentinië tegen Algerije in het Kansas City Stadium. Het is zijn 200e interland voor het Zuid-Amerikaanse land. De 38-jarige spelmaker begint aan zijn zesde WK voetbal voor Argentinië, dat de wereldtitel op het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verdedigt.
54 minuten geledenTEHERAN (ANP) - Iraans international Mehdi Torabi hoeft het wereldkampioenschap niet te verlaten. Het visum van de aanvaller is inmiddels goedgekeurd, meldt de voetbalbond van zijn land.
56 minuten geledenOTTAWA (ANP/RTR) - Ghana kan definitief geen beroep doen op Thomas Partey voor de eerste wedstrijd van de ploeg op het WK voetbal tegen Panama in Toronto. Een Canadese rechtbank wees het beroep van de middenvelder af, nadat hij eerder geen toegang tot het land had gekregen. De 33-jarige Ghanees kreeg geen visum omdat hij vorige zomer is aangeklaagd voor vijf verkrachtingen en een aanranding.
3 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Frankrijk heeft zijn eerste wedstrijd op het WK voetbal met 3-1 gewonnen van Senegal. De ploeg van bondscoach Didier Deschamps maakte in het New York New Jersey Stadium voor rust zijn reputatie als een van de grote kanshebbers op de titel niet waar, maar had geluk dat Senegal vergat te profiteren van het matige optreden.
3 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP/RTR) - De Braziliaanse sterspeler Neymar heeft voor het eerst tijdens het WK voetbal op het veld getraind. De 34-jarige aanvaller is herstellende van een kuitblessure, die hij eind mei opliep. Hij miste daardoor het gelijkspel tegen Marokko van zondag (1-1).
3 uur geleden