Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Tete degradeert met Fulham uit Premier League

Verdediger Tete degradeert met Fulham uit Premier League

LONDEN (ANP) - Fulham is dit seizoen de derde degradant in de Premier League. De Londense club verloor op eigen veld van concurrent Burnley: 0-2. Daardoor kan de ploeg van de Nederlandse verdediger Kenny Tete niet hoger meer eindigen dan de achttiende plek op de ranglijst. De laatste drie clubs in het eindklassement moeten terug naar de Championship. Het lot van Sheffield United en West Bromwich Albion was eerder al bezegeld.

Fulham keek bij de rust al tegen een achterstand van 0-2 aan. Ashley Westwood en Chris Wood kwamen tot scoren voor de bezoekers. Erik Pieters bleef bij Burnley op de bank.

Tete ging bij Fulham in de 54e minuut naar de kant. Hij tekende vorig jaar september een contract voor vier jaar bij de club, die vorig seizoen was gepromoveerd. Tete (25) speelde eerder voor Ajax en Olympique Lyon. Hij maakt kans op een plek in de eindselectie van Oranje voor het komende EK.

Fulham degradeerde in 2019 eveneens na één seizoen alweer uit de Premier League.

Meer uit Voetbal

Salah niet in selectie Liverpool voor CL-duel met Internazionale

LIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.

1 uur geleden
Voetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij wangedrag

ZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."

2 uur geleden
Ajax tegen Qarabag zonder Sutalo, Taylor en Weghorst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.

2 uur geleden
Arbiter Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.

2 uur geleden
Twee wedstrijden schorsing voor Fortuna-speler Hubner

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.

3 uur geleden
Real Madrid maanden zonder geblesseerde verdediger Militão

MADRID (ANP) - Real Madrid kan de komende maanden niet beschikken over Eder Militão. De Braziliaanse verdediger heeft zondag in de met 2-0 verloren thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo een scheur in zijn linkerhamstring opgelopen, meldt de Spaanse voetbalclub.

3 uur geleden
Belgische oud-voetballer De Boeck overleden na hersenbloeding

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Oud-profvoetballer Glen De Boeck is in de nacht van zondag op maandag op 54-jarige leeftijd overleden. De Belg kreeg vrijdag een zware hersenbloeding en lag sindsdien in coma. Dat meldt zijn familie.

10 uur geleden