Verdediger Shaw lovend over selectiebeleid Ten Hag bij United
MANCHESTER (ANP) - De Engelse verdediger Luke Shaw is lovend over de opstellingen die zijn trainer Erik ten Hag maakt bij Manchester United. Volgens de 27-jarige linksback spelen, anders dan tijdens voorgaande seizoenen, degenen die het best in vorm zijn en niet per se de grote namen. Zo zette Ten Hag onder anderen Cristiano Ronaldo al meerdere duels op de bank.
"Ik denk dat het goede aan deze manager is dat hij iedereen scherp houdt. Hij zorgt ervoor dat iedereen elke dag 100 procent is. Als je er niet goed in zit dan speel je niet. Dat is heel goed", aldus Shaw tegen nieuwsmedium The National.
De verdediger raakte zelf zijn basisplaats kwijt na de teleurstellende nederlagen tegen Brighton & Hove Albion (1-2) en Brentford (4-0) aan het begin van de competitie. Sinds enkele wedstrijden speelt Shaw weer vanaf het begin, ten koste van zijn Nederlandse concurrent Tyrell Malacia. "Ik had geen commentaar van Ten Hag nodig. Ik wist dat het niet goed genoeg was en begreep dat ik mijn plaats moest afstaan", zegt de Engelsman.
Manchester United staat na negen wedstrijden vijfde en neemt het woensdag thuis op tegen nummer 3 Tottenham Hotspur.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
32 minuten geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
1 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
1 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
14 uur geleden