Verdediger Shaw lovend over selectiebeleid Ten Hag bij United
MANCHESTER (ANP) - De Engelse verdediger Luke Shaw is lovend over de opstellingen die zijn trainer Erik ten Hag maakt bij Manchester United. Volgens de 27-jarige linksback spelen, anders dan tijdens voorgaande seizoenen, degenen die het best in vorm zijn en niet per se de grote namen. Zo zette Ten Hag onder anderen Cristiano Ronaldo al meerdere duels op de bank.
"Ik denk dat het goede aan deze manager is dat hij iedereen scherp houdt. Hij zorgt ervoor dat iedereen elke dag 100 procent is. Als je er niet goed in zit dan speel je niet. Dat is heel goed", aldus Shaw tegen nieuwsmedium The National.
De verdediger raakte zelf zijn basisplaats kwijt na de teleurstellende nederlagen tegen Brighton & Hove Albion (1-2) en Brentford (4-0) aan het begin van de competitie. Sinds enkele wedstrijden speelt Shaw weer vanaf het begin, ten koste van zijn Nederlandse concurrent Tyrell Malacia. "Ik had geen commentaar van Ten Hag nodig. Ik wist dat het niet goed genoeg was en begreep dat ik mijn plaats moest afstaan", zegt de Engelsman.
Manchester United staat na negen wedstrijden vijfde en neemt het woensdag thuis op tegen nummer 3 Tottenham Hotspur.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Real Sociedad heeft voor de vierde keer in het bestaan van de club de Copa del Rey gewonnen. In de bekerfinale in Sevilla versloeg de club uit San Sebastián na strafschoppen Atlético Madrid. Pablo Marín schoot de winnende strafschop binnen. Het duel was na verlenging in 2-2 geëindigd.
4 uur geledenAUXERRE (ANP) - Doelpuntenmaakster Wieke Kaptein houdt "kippenvel" over aan het gelijkspel van de voetbalsters in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk (1-1). "We hebben ons zo op onszelf gefocust en we zijn zo streng geweest voor onszelf. Om dan dit te presteren als team, kippenvel", zei de gelegenheidsaanvoerster van Oranje bij de NOS.
4 uur geledenAUXERRE (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink vindt dat de voetbalsters van Oranje "een hele goede uitgangspositie" hebben in de WK-kwalificatie na het 1-1-gelijkspel in Frankrijk. "We hebben nog niks, maar dit is heel erg goed voor ons", zei Veurink voor de camera van de NOS. Oranje staat na vier van de zes duels bovenaan in de groep. Alleen de groepswinnaar plaatst zich direct voor het WK van volgend jaar in Brazilië.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.
5 uur geledenAUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.
6 uur geledenNAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.
8 uur geleden