Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Saliba voor langere tijd verbonden aan Arsenal

Verdediger Saliba voor langere tijd verbonden aan Arsenal

LONDEN (ANP) - Voetballer William Saliba blijft voor langere tijd verbonden aan Arsenal. De Franse verdediger heeft zijn contract met "meerdere jaren" verlengd, zo liet de Londense club uit de Premier League weten. De 22-jarige speler miste vorig seizoen in de beslissende fase van de competitie wegens een rugblessure meerdere wedstrijden. Volgens insiders verklaarde dat mede de terugval van Arsenal, waardoor Manchester City alsnog de titel kon pakken.

"We waren al heel lang van plan zijn contract te verlengen", zei trainer Mikel Arteta. "Heel fijn dat we nu overeenstemming hebben bereikt. Vorig seizoen heeft hij bewezen hoe goed én hoe belangrijk hij voor ons is. En gezien zijn leeftijd zal hij alleen nog maar beter worden."

De verwachting is dat Arsenal ook op korte termijn de komst van Jurriën Timber bekendmaakt. Volgens Engelse media moet de verdediger van Ajax alleen nog een medische keuring ondergaan, voordat de overgang wordt afgerond.

Meer uit Voetbal

Feyenoord geeft seizoenkaarthouders op korte termijn 'hardcards'

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.

6 minuten geleden
City wint stadsderby van Manchester met 3-0 van United

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.

40 minuten geleden
Telstar verliest in eigen huis van Fortuna Sittard

VELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.

2 uur geleden
Liverpool na zege bij Burnley nog zonder puntenverlies aan kop

BURNLEY (ANP) - Liverpool FC gaat weer aan kop van de Premier League. The Reds wonnen zondag met 1-0 bij Burnley. Dat betekende de vierde competitiezege op rij voor het elftal van trainer Arne Slot.

2 uur geleden
Heracles blijft na thuisnederlaag tegen AZ puntloos laatste

ALMELO (ANP) - Heracles staat na vijf wedstrijden met 0 punten troosteloos onderaan in de Eredivisie. De ploeg van trainer Bas Sibum ging op zondag in eigen huis met 2-1 onderuit tegen AZ. Heracles heeft een doelsaldo van twee voor en zestien tegen. AZ heeft 10 punten uit vier wedstrijden. AZ ontvangt volgende week koploper Feyenoord in Alkmaar.

3 uur geleden
Directeur Leverkusen: met ontslag Ten Hag is fout rechtgezet

LEVERKUSEN (ANP/DPA) - Bayer Leverkusen had geen andere keuze dan trainer Erik ten Hag te ontslaan. Dat zei Fernando Carro, voorzitter van de directie van de Duitse voetbalclub, zondag tegen het programma Bild Sport op Welt TV.

5 uur geleden
Oufkir helpt Sparta in blessuretijd langs tien man Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Sparta heeft de derby tegen Excelsior met klein verschil gewonnen: 0-1. Het elftal van trainer Maurice Steijn maakte het verschil diep in blessuretijd, toen invaller Ayoub Oufkir de bal bij de tweede paal in het doel kon tikken. Excelsior speelde op dat moment met een man minder, nadat linksback Arthur Zagré in de 78e minuut zijn tweede gele kaart had gekregen.

6 uur geleden