Verdediger Rekik van Sevilla naar Al Jazira
ABU DHABI (ANP) - Karim Rekik zet zijn voetballoopbaan voort in Abu Dhabi. De club Al Jazira, waar Frank de Boer deze maand is begonnen als hoofdtrainer, heeft de verdediger overgenomen van FC Sevilla. Volgens Spaanse media is met zijn overgang een bedrag van zo'n 4 miljoen euro gemoeid. Al Jazira komt uit in de hoogste klasse van de Verenigde Arabische Emiraten.
Rekik, 28 jaar en geboren in Den Haag, was nog tot de zomer van 2025 verbonden aan de Spaanse club waar hij sinds 2020 onder contract stond.
Rekik begon zijn profcarrière in de Premier League - met enkele optredens bij Manchester City, Portsmouth en Blackburn Rovers - waarna hij in 2013 bij PSV belandde. Na zijn verblijf in Eindhoven voetbalde Rekik bij Olympique Marseille en Hertha BSC. Hij is viervoudig international van Oranje.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
40 minuten geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
2 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
12 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
12 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
15 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
16 uur geleden