Verdediger Lam verruilt PEC Zwolle voor Apollon Limassol
ZWOLLE (ANP) - Thomas Lam vertrekt bij PEC Zwolle. De 30-jarige verdediger maakt transfervrij de overstap naar de Cypriotische club Apollon Limassol.
Lam kwam, verspreid over meerdere periodes, tot 171 wedstrijden voor PEC. Daarin scoorde hij zeventien keer.
Lam wilde graag bij PEC vertrekken om privéomstandigheden. "Ik wil iedereen binnen de club bedanken die mij en mijn gezin sinds begin dit jaar heeft gesteund op het veld en daarbuiten. Het waren geen makkelijke maanden en ook de toekomst is onzeker, waardoor ik graag dicht bij mijn gezin wil zijn", zegt hij op de website van PEC.
Gerry Hamstra, technisch directeur van PEC: "Toen Thomas vorige week aangaf omwille van zijn gezin de club te willen verlaten, zijn we samen naar een oplossing gaan kijken. Vervolgens heeft Apollon Limassol zich gemeld en zijn we met elkaar tot een akkoord gekomen. We wensen Thomas veel succes op Cyprus, maar nog veel meer geluk en gezondheid met zijn gezin."
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Ajax is zondag bij PEC Zwolle niet verder gekomen dan een 0-0-gelijkspel. Het elftal van Fred Grim wist daardoor slechts ten dele te profiteren van de nederlaag van NEC tegen Fortuna Sittard. Ajax staat na 25 wedstrijden op de derde plaats met 1 punt meer dan NEC. PEC staat twaalfde met 28 punten.
34 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-aanwinst Raheem Sterling (31) moet zondag in De Veste opnieuw genoegen nemen met een reserverol. Coach Robin van Persie wil de Engelse aanvaller langzaam brengen en zal hem in het uitduel met FC Twente waarschijnlijk opnieuw een invalbeurt gunnen. Sterling speelde vorige week bij zijn debuut in de Eredivisie een half uur in De Kuip tegen Telstar.
49 minuten geledenZÜRICH (ANP) - De FIFA houdt de situatie na de Amerikaanse en Israëlische bombardementen op Iran nauwlettend in de gaten. Op dit moment is er nog geen duidelijkheid of het land komende zomer meedoet aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We hebben een vergadering gehad en het is nog te vroeg om in detail commentaar te geven, maar we volgen de ontwikkelingen rond alle kwesties over de hele wereld", zei FIFA-secretaris-generaal Mattias Grafström tijdens de jaarlijkse algemene vergadering van de International Football Association Board in Wales.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - Wout Weghorst keert terug in de basisopstelling van Ajax. De spits start zondagmiddag tegen PEC Zwolle en wordt geflankeerd door Mika Godts en Rayane Bounida. Weghorst lag er rond de jaarwisseling ruim een maand uit door een enkelblessure, daarna moest hij het doen met invalbeurten.
3 uur geledenLE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.
15 uur geledenLEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.
17 uur geleden