Verdediger Carlos voor 1e keer in Braziliaanse voetbalselectie
RIO DE JANEIRO (ANP/AFP) - Diego Carlos is voor de eerste keer opgeroepen voor de Braziliaanse voetbalselectie. De Braziliaanse bondscoach Tite heeft de 27-jarige centrale verdediger van Sevilla nodig voor de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Venezuela (13 november) en Uruguay (17 november). Ook Felipe (31) heeft een uitnodiging gekregen voor het tweeluik. De centrale verdediger van Atlético Madrid kwam tot dusver twee keer voor de nationale ploeg in actie.
Carlos en Felipe zijn de vervangers van Rodrigo Caio (Flamengo) en Eder Militão (Real Madrid). Beiden zijn niet fit. De centrale verdedigers Thiago Silva (Chelsea) en Marquinhos (Paris Saint-Germain) behoorden al tot de selectie van Tite.
De bondscoach van Brazilië kan in de komende interlandperiode evenmin beschikken over de middenvelders Philippe Coutinho (Barcelona) en Fabinho (Liverpool). Lucas Paqueta (Lyon) en Allan (Everton) kregen daardoor eerder al een oproep van Tite, die het mogelijk ook nog zonder de aanvallers Neymar (Paris SG) en Alex Telles (Manchester United) moet stellen.
Brazilië heeft de eerste twee groepsduels in de WK-kwalificatie gewonnen.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.
3 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."
4 uur geledenSEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
6 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
9 uur geleden