Verdediger Carlos voor 1e keer in Braziliaanse voetbalselectie
RIO DE JANEIRO (ANP/AFP) - Diego Carlos is voor de eerste keer opgeroepen voor de Braziliaanse voetbalselectie. De Braziliaanse bondscoach Tite heeft de 27-jarige centrale verdediger van Sevilla nodig voor de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Venezuela (13 november) en Uruguay (17 november). Ook Felipe (31) heeft een uitnodiging gekregen voor het tweeluik. De centrale verdediger van Atlético Madrid kwam tot dusver twee keer voor de nationale ploeg in actie.
Carlos en Felipe zijn de vervangers van Rodrigo Caio (Flamengo) en Eder Militão (Real Madrid). Beiden zijn niet fit. De centrale verdedigers Thiago Silva (Chelsea) en Marquinhos (Paris Saint-Germain) behoorden al tot de selectie van Tite.
De bondscoach van Brazilië kan in de komende interlandperiode evenmin beschikken over de middenvelders Philippe Coutinho (Barcelona) en Fabinho (Liverpool). Lucas Paqueta (Lyon) en Allan (Everton) kregen daardoor eerder al een oproep van Tite, die het mogelijk ook nog zonder de aanvallers Neymar (Paris SG) en Alex Telles (Manchester United) moet stellen.
Brazilië heeft de eerste twee groepsduels in de WK-kwalificatie gewonnen.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.
44 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.
1 uur geledenVILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.
3 uur geleden