 
                    Verdachte aangehouden voor brandstichting bestelbus in Heinkenszand
HEINKENSZAND - De politie heeft maandagnacht een verdachte aangehouden voor het in brand steken van een bestelbus bij een woning in Heinkenszand.
De brandweer werd rond 01.30 uur opgeroepen voor een autobrand op het Clara’s Pad in Heinkenszand. Agenten stelden een buurtonderzoek in, omdat getuigen een voertuig in de buurt van de brand hadden zien staan.
Op de Stelledijk in ’s Heer Arendskerke zag de politie omstreeks 02.00 het bewuste voertuig. De inzittende, een 30-jarige man uit Heinkenszand, werd gearresteerd op verdenking van de brandstichting. Een conflict in de relatiesfeer is hier mogelijk de aanleiding voor geweest.
Meer uit Beveland
KAPELLE - Evides Waterbedrijf houdt op donderdag 6 november een informatiebijeenkomst over werkzaamheden die nodig zijn voor een toekomstbestendige drinkwatervoorziening voor Noord- en Zuid-Beveland en Walcheren. Bezoekers krijgen die avond uitleg over de bouw van een nieuwe drinkwaterzuivering en over de aanleg en vervanging van leidingen in de regio.
15 uur geledenBORSELE - De gemeente Borsele is gestart met de campagne 'Zuunig Borsele'. Met deze campagne wil de gemeente inwoners en ondernemers helpen om hun woning of bedrijf te verduurzamen. Wethouder Arno Witkam zegt hierover: "Iedereen weet: zuinig doen zit in onze aard. Met vier subsidieregelingen maken we het een stuk makkelijker om stappen te zetten. Of je nu je huis wilt isoleren of je bedrijf wilt verduurzamen."
17 uur geledenGOES - In de gemeente Goes hebben de kiezers woensdag het meeste op de PVV gestemd bij de Tweede Kamerverkiezingen. 14,8 procent van de Goese stemmen ging naar de partij van Geert Wilders. D66 volgt met 14,6 procent van de stemmen en de VVD en CDA beiden met 14,3 procent. De vier grootste partijen in gemeente Goes liggen daarmee heel dicht bij elkaar.
19 uur geledenKLOETINGE - De politie heeft woensdagmiddag een verkeerscontrole gehouden in Kloetinge waarbij alle bestuurders van fatbikes en scooters/brommers aan de kant werden gezet. De politie heeft meerdere bekeuringen uitgeschreven voor onder andere te hoge snelheden. Daarnaast zijn er ook WOK (Wachten op Keuren) meldingen opgemaakt.
21 uur geledenGOES - Vrijdag 31 oktober is het weer griezelen in Goes-Oost. De straten tussen Naussaulaan en Oranjeweg deden vorig jaar voor de eerste keer mee met groot succes.
22 uur geledenWOLPHAARTSDIJK - Het Mobiel Medisch Team (MMT) is woensdag ingezet voor een medische noodsituatie met een kind in een supermarkt op een vakantiepark in Wolphaartsdijk. Het jonge slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht.
23 uur geledenGOES - Op zaterdag 1 november 2025 vindt in Goes de 27e editie van de Zeeuwse Mannendag plaats. Honderden mannen uit Zeeland, Zuid-Nederland en Vlaanderen komen die dag samen voor ontmoeting, bezinning en geloofsopbouw.
1 dag geleden 
             
                             
                             
                             
                             
                             
                            