Vele blessures frustreren FC Barcelona-trainer Xavi
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-trainer Xavi baalt van de blessures die meerdere van zijn spelers hebben opgelopen tijdens de voorbije interlandperiode. Onder hen zijn ook Oranje-internationals Frenkie de Jong en Memphis Depay, die allebei hamstringproblemen hebben en zaterdag niet mee kunnen spelen in de uitwedstrijd tegen Real Mallorca.
De Uruguayaan Ronald Araújo liet zich opereren aan zijn rechterdijbeen en staat zo'n drie maanden aan de kant. De Fransman Jules Koundé is ook geblesseerd.
"Het frustreert me, maar we moeten vooruitkijken", zei Xavi vrijdag op een persconferentie. "We moeten nu geen schuldigen aanwijzen. Het is pech. Dit is het moment om te laten zien dat we een geweldige ploeg hebben."
Barcelona speelt in oktober negen wedstrijden, onder meer de uitwedstrijd tegen rivaal Real Madrid in de Spaanse competitie.
Xavi vindt dat er moet worden nagedacht over een andere invulling van de speelkalender. "De nationale teams zouden anderhalve maand achter elkaar kunnen spelen, daarna brengen de spelers de rest van het jaar door bij hun clubs", aldus de voormalig international. "Het zou niet slecht zijn als de FIFA van plan is om elke twee jaar een WK te houden."
Meer uit Voetbal
COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
53 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
4 uur geleden