Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vele blessures frustreren FC Barcelona-trainer Xavi

Vele blessures frustreren FC Barcelona-trainer Xavi

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-trainer Xavi baalt van de blessures die meerdere van zijn spelers hebben opgelopen tijdens de voorbije interlandperiode. Onder hen zijn ook Oranje-internationals Frenkie de Jong en Memphis Depay, die allebei hamstringproblemen hebben en zaterdag niet mee kunnen spelen in de uitwedstrijd tegen Real Mallorca.

De Uruguayaan Ronald Araújo liet zich opereren aan zijn rechterdijbeen en staat zo'n drie maanden aan de kant. De Fransman Jules Koundé is ook geblesseerd.

"Het frustreert me, maar we moeten vooruitkijken", zei Xavi vrijdag op een persconferentie. "We moeten nu geen schuldigen aanwijzen. Het is pech. Dit is het moment om te laten zien dat we een geweldige ploeg hebben."

Barcelona speelt in oktober negen wedstrijden, onder meer de uitwedstrijd tegen rivaal Real Madrid in de Spaanse competitie.

Xavi vindt dat er moet worden nagedacht over een andere invulling van de speelkalender. "De nationale teams zouden anderhalve maand achter elkaar kunnen spelen, daarna brengen de spelers de rest van het jaar door bij hun clubs", aldus de voormalig international. "Het zou niet slecht zijn als de FIFA van plan is om elke twee jaar een WK te houden."

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

6 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

8 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

9 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

11 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

11 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

12 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

12 uur geleden