Veldrijdster Worst geopereerd na val tijdens mountainbiken
HERENTALS (ANP) - Veldrijdster Annemarie Worst is geopereerd nadat ze zondag bij een val tijdens een mountainbikewedstrijd een schouderblessure had opgelopen. De 24-jarige wielrenster liet via Instagram weten dat ze geopereerd is. "Helaas heb ik mijn eerste grote blessure in mijn wielercarrière", schreef ze bij een foto van haar in het ziekenhuisbed. "Nu is het tijd om te herstellen."
Worst was ten val gekomen tijdens een mountainbikewedstrijd in het Zwitserse Leukerbad. Daarbij zijn enkele pezen afgescheurd die aan het schouderblad verbonden zijn, meldde ze aan de website Wielerflits.
De veldrijdster van Team 777 eindigde afgelopen winter als tweede op het WK veldrijden achter landgenote Ceylin del Carmen Alvarado. Ze greep dat seizoen wel voor het eerst in haar carrière de eindzege in de wereldbeker.
Meer uit Sport
MADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.
40 minuten geledenCHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.
6 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.
10 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.
23 uur geledenHENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.
1 dag geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Ondanks de oorlog is het Iraanse nationale voetbalteam "volledig voorbereid" om deze zomer deel te nemen aan het WK. Dat zei regeringswoordvoerder Fatemeh Mohajerani, meldt Al Jazeera.
1 dag geleden