
Veel storingen gemeld bij Facebook, Instagram en WhatsApp
DEN HAAG (ANP/BLOOMBERG) - Veel gebruikers van Facebook, Instagram en WhatsApp melden storingen met de sociale media. Op de website Allestoringen zijn er duizenden meldingen binnengekomen. Ook de storingswebsite Downdetector meldt duizenden klachten van gebruikers.
Op Allestoringen schoten de storingsmeldingen omstreeks 19.00 uur omhoog. Facebook, Instagram en WhatsApp zijn onderdeel van het Amerikaanse technologieconcern Meta Platforms.
Meta zei dat er een technisch probleem is waardoor gebruikers last kunnen hebben met toegang tot de apps.
Inmiddels is het aantal storingsmeldingen op Allestoringen weer fors aan het dalen, wat erop kan duiden dat de problemen worden opgelost.
Meer uit Financieel
NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York lieten maandag weinig beweging zien. Beleggers waren terughoudend in aanloop naar de jaarlijkse conferentie van de Federal Reserve, die vanaf donderdag in Jackson Hole wordt gehouden. Ook hadden beleggers aandacht voor het overleg tussen de Amerikaanse president Donald Trump en zijn Oekraïense ambtgenoot Volodymyr Zelensky maandag in het Witte Huis, waarbij ook NAVO-baas Mark Rutte en een aantal Europese leiders aanwezig waren.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP/DPA) - De Europese Unie heeft in de eerste helft van 2025 meer vloeibaar gemaakt aardgas (lng) uit Rusland geïmporteerd. Het landenblok heeft voor bijna 4,5 miljard euro aan Russisch lng ingevoerd. In de eerste zes maanden van 2024 was dit nog iets minder dan 3,5 miljard euro, meldt het Europese statistiekbureau Eurostat.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De aandelenbeurs in Amsterdam is maandag iets hoger gesloten. Beleggers wachten vooral op de uitkomst van het overleg later op de dag tussen de Amerikaanse president Donald Trump en de Oekraïense president Volodymyr Zelensky in het Witte Huis. NAVO-baas Mark Rutte en een aantal Europese leiders zijn ook aanwezig.
6 uur geledenDEURNE (ANP) - De noodlijdende bussenfabrikant Ebusco heeft een belangrijke stap gezet in de jacht op meer financiële mogelijkheden. De aandeelhouders gingen op een buitengewone vergadering akkoord met het omzetten van leningen in aandelen. Een van de twee geldschieters heeft al aangegeven daarvan gebruik te willen maken, waardoor er aan minder betalingsverplichtingen hoeft te worden voldaan.
8 uur geledenBEIJING (ANP/RTR) - China heeft zijn onderzoek verlengd naar EU-subsidies voor bepaalde zuivelproducten die het uit Europa importeert. Dit meldt het Chinese ministerie van Handel maandag.
8 uur geledenNEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn maandag licht lager begonnen aan de nieuwe week. Beleggers deden het rustig aan in afwachting van het overleg in het Witte Huis tussen de Oekraïense president Volodymyr Zelensky en president Donald Trump. De Amerikaanse president wist vrijdag geen akkoord te sluiten met de Russische president Vladimir Poetin over een staakt-het-vuren in Oekraïne. Trump verklaarde wel dat Zelensky de oorlog met Rusland "bijna onmiddellijk" kan beëindigen als hij afziet van de herovering van de Krim en een NAVO-lidmaatschap voor Oekraïne.
9 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Het Verenigd Koninkrijk schrapt de invoering van extra grenscontroles op de import van levende dieren uit de Europese Unie. Dat heeft de Britse regering maandag bekendgemaakt. Op die manier moet de handel tussen het land en het landenblok soepeler gaan.
10 uur geleden