
Veel leuke activiteiten en gezelligheid tijdens de Colijnsplaatse Dagen
COLIJNSPLAAT - De Colijnsplaatse Dagen 2023 waren een spectaculair succes. Vrijdag en zaterdag hebben bezoekers genoten van de vele leuke activiteiten.
Afgelopen vrijdag en zaterdag hebben de Colijnsplaatse Dagen 2023 plaatsgevonden. Het was een zeer succesvolle editie en zelfs het slechte weer dat voorspeld was, bleek mee te vallen. Er waren talloze activiteiten en voor jong en oud was er genoeg te doen. Een grote braderie, een demonstratie van de reddingsbrigade, verschillende workshops en een groot aantal muzikale optredens maakten het een spectaculair evenement. De Colijnsplaatse Dagen werden gisteren afgesloten met een uitverkocht concert van de bekende coverband ‘Bouke & The Elvis Matters Band’.
Meer uit Beveland
GOES - Vogelwerkgroep KNNV heeft hulp nodig om roepende jonge ransuilen te inventariseren tijdens de periode dat ze het nest verlaten. In de maand mei en juni zijn de jonge ransuilen, ook wel 'takkelingen' genoemd, weer te horen.
17 uur geledenSINOUTSKERKE - Natuurmonumenten pompt water in natuurgebied De Poel bij Sinoutskerke. Deze noodmaatregel is hard nodig nu de aanhoudende droogte gevolgen heeft voor de bodem, de planten én de weidevogels in het ganzengebied. Ecoloog Wouter Stempher van Natuurmonumenten luidt daarom de noodklok.
20 uur geledenGOES - De afdeling radiologie van ziekenhuis Adrz in Goes maakt sinds eind april gebruik van kunstmatige intelligentie (AI) om röntgenfoto's te beoordelen op botbreuken. 'Het gaat om een proef in de weekeinden', laat het ziekenhuis in een persbericht weten.
1 dag geledenKORTGENE - Op 10 mei houden Delta Marine en partners een gratis toegankelijke Sail-INN rond de haven te Kortgene. Het thema is "Veiligheid op en aan het water". Dit thema is gekozen omdat het steeds drukker wordt op en aan het water en omdat niet iedere waterrecreant zich bewust is van de veiligheid.
1 dag geleden's-GRAVENPOLDER - Mevrouw Steijn-Vermue uit 's-Gravenpolder is honderd jaar geworden.
1 dag geledenHEINKENSZAND - Lokaal Impact Fonds Borsele houdt op dinsdag 20 mei een bijeenkomst voor alle verenigingen en stichtingen in De Stenge in Heinkenszand. Het fonds is bedoeld om lokale initiatieven in de gemeente Borsele financieel te steunen. Het gaat om initiatieven die bijdragen aan de leefbaarheid, duurzaamheid en sociale samenhang in de dorpen van Borsele.
1 dag geledenGOES - Op de kruising van de Wijngaardstraat en de Kolveniershof in Goes zijn gisteravond rond 22.30 uur een auto en een elektrische step met elkaar in botsing gekomen.
2 dagen geleden