Veel kansen, geen doelpunten bij Go Ahead Eagles - SC Cambuur
DEVENTER (ANP) - De wedstrijd tussen Go Ahead Eagles en SC Cambuur in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Hoewel beide ploegen heel wat kansen kregen in de Adelaarshorst, bleef het 0-0. Vorige week stuntte Cambuur door PSV met 3-0 te verslaan en hield Go Ahead Eagles landskampioen Ajax in de Johan Cruijff ArenA op 1-1.
In de openingsfase waren de grootste kansen voor de ploeg uit Leeuwarden. Remco Balk schoot van buiten het strafschopgebied hard op de onderkant van de lat en Tom Boere verzuimde om de bal van dichtbij in te tikken nadat doelman Jeffrey de Lange een schot van Jamie Jacobs voor zijn voeten had gebokst.
Kort voor rust kreeg Isac Lidberg in een paar seconden tijd twee grote kansen. De Zweed slaagde er eerst net niet in een voorzet van Bobby Adekanye in te tikken en daarna kopte hij de bal in de handen van Cambuur-keeper João Virgínia. De Portugese doelman hield aan het begin van de tweede helft Oliver Edvardsen van scoren af en tikte in de slotfase een van richting veranderd schot van invaller Martijn Berden net over de lat.
Beide ploegen kwamen door het gelijkspel op 8 punten uit negen duels, 3 punten meer dan FC Emmen en FC Volendam, die onderaan staan. Voor Cambuur was het al de zesde wedstrijd waarin het niet tot scoren kwam.
Meer uit Voetbal
BERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
5 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
7 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.
29 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Europa League nog een kleine kans om de tussenronde te bereiken. Het elftal van trainer Robin van Persie won in De Kuip met 3-0 van Sturm Graz. Feyenoord kwam daarmee op 6 punten na zeven wedstrijden.
31 minuten geledenDAVOS (ANP/DPA) - De Amerikaanse president Donald Trump zal deze zomer de wereldbeker uitreiken aan de wereldkampioen na de finale van het WK voetbal. Dat zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens een paneldiscussie over het WK op het World Economic Forum in Davos.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is middenvelder Pedri een maand kwijt. De Spaanse international heeft een hamstringblessure opgelopen in de wedstrijd van woensdag tegen Slavia Praag in de Champions League.
7 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Real Madrid voert evenals vorig jaar de wereldranglijst aan van voetbalclubs met de meeste inkomsten. Bij de Spaanse voetbalclub kwam vorig seizoen bijna 1,2 miljard euro binnen, ondanks dat de club geen grote prijs won. FC Barcelona klom op de jaarlijks door Deloitte gepubliceerde Money League naar de tweede plaats met 975 miljoen euro, terwijl Bayern München de derde plaats inneemt met 861 miljoen euro.
11 uur geleden