Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Veel kansen, geen doelpunten bij Go Ahead Eagles - SC Cambuur

Veel kansen, geen doelpunten bij Go Ahead Eagles - SC Cambuur

DEVENTER (ANP) - De wedstrijd tussen Go Ahead Eagles en SC Cambuur in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Hoewel beide ploegen heel wat kansen kregen in de Adelaarshorst, bleef het 0-0. Vorige week stuntte Cambuur door PSV met 3-0 te verslaan en hield Go Ahead Eagles landskampioen Ajax in de Johan Cruijff ArenA op 1-1.

In de openingsfase waren de grootste kansen voor de ploeg uit Leeuwarden. Remco Balk schoot van buiten het strafschopgebied hard op de onderkant van de lat en Tom Boere verzuimde om de bal van dichtbij in te tikken nadat doelman Jeffrey de Lange een schot van Jamie Jacobs voor zijn voeten had gebokst.

Kort voor rust kreeg Isac Lidberg in een paar seconden tijd twee grote kansen. De Zweed slaagde er eerst net niet in een voorzet van Bobby Adekanye in te tikken en daarna kopte hij de bal in de handen van Cambuur-keeper João Virgínia. De Portugese doelman hield aan het begin van de tweede helft Oliver Edvardsen van scoren af en tikte in de slotfase een van richting veranderd schot van invaller Martijn Berden net over de lat.

Beide ploegen kwamen door het gelijkspel op 8 punten uit negen duels, 3 punten meer dan FC Emmen en FC Volendam, die onderaan staan. Voor Cambuur was het al de zesde wedstrijd waarin het niet tot scoren kwam.

Meer uit Voetbal

Portretten van Oranje-spelers op televisieschermen Times Square

NEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."

1 uur geleden
Curaçao verslaat Aruba in uitzwaaiwedstrijd richting WK

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.

4 uur geleden
Kaapverdië wint laatste test in aanloop naar WK voetbal

EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.

8 uur geleden
Duitsland wint laatste WK-oefenduel van Verenigde Staten

CHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.

10 uur geleden
Portugal wint oefenduel in aanloop naar WK van Chili

OEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.

10 uur geleden
Iraans elftal moet VS op speeldagen nog op dezelfde dag verlaten

MEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.

11 uur geleden
Oranje-opponent Tunesië met tien man hard onderuit tegen België

BRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.

15 uur geleden