Veel inschrijvingen voor Beach Event 's-Heerenhoek
's-HEERENHOEK - Het gros van de evenementen wordt in deze periode geschrapt vanwege het coronavirus, maar dat geldt niet voor het Beach Event in 's-Heerenhoek. Vrijdag, zaterdag en zondag wordt er fanatiek gesport op een aangelegd strand bij de CZAV aan de Werrilaan.
Volgens Jordi Dooge van het organisatiecomité komt dat, omdat het in de eerste plaats een sportief evenement is. "Daaromheen hebben we gezelligheid", zegt hij. "Maar een feesttent zoals voorgaande jaren zat er dit jaar niet in."
Bedrijventeams
Het sportieve deel van het evenement gaat wel door. Vrijdag volleyballen er bedrijventeams, zaterdag staan er jongeren op het strand voor een voetvolleytoernooi en zondag nemen volwassenen het tegen elkaar op. Publiek is welkom, maar moet zich aanmelden. "We zijn tot het uiterste gegaan om dit door te laten gaan en veilig te organiseren. We zien dat mensen er zin in hebben. Het gaat goed met de inschrijvingen."
Op het terrein worden alle coronamaatregelen nageleefd. Meer op www.beacheventsheerenhoek.nl.
Meer uit Beveland
GOES - Met een brede glimlach werd de 22-jarige John Eggebeen woensdag gehuldigd bij Scalda. De student Elektrotechniek uit Zeeland won afgelopen september goud tijdens EuroSkills 2025 in Denemarken en mag zich officieel Europees kampioen Elektrotechnicus Gebouwen noemen. Bovendien kreeg hij de titel 'Best of Nation' als beste Nederlandse deelnemer van het toernooi.
11 uur geledenHEINKENSZAND - Bij een steekincident in Heinkenszand is woensdagavond één persoon gewond geraakt. Het slachtoffer is met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht.
11 uur geledenMIDDELBURG - De Provincie Zeeland bereidt zich voor op de grote onderhoudswerkzaamheden aan de Westerscheldetunnel begin 2027. Omdat de Oostbuis van de tunnel dan vier maanden dichtgaat voor betonreparaties, werkt de provincie samen met diverse partners aan een bereikbaarheidsplan om de gevolgen voor verkeer en inwoners zoveel mogelijk te beperken.
13 uur geledenGOES - Bezoekers van de netwerkbeurs Contacta in de Zeelandhallen kregen woensdagavond een onverwachte verrassing. De geheimzinnige "mystery guest", waarvan de organisatie tot het laatste moment de naam geheimhield, bleek niemand minder dan Astrid Holleeder te zijn. Het was haar eerste publieke optreden sinds ze zich weer voorzichtig in het openbaar laat zien.
15 uur geledenGOES - De gemeente Goes start in 2026 een tweejarige pilot voor een inclusieve buitenschoolse opvang (BSO) bij Kindcentrum De Marel. De nieuwe opvangvorm biedt kinderen met extra ondersteuningsbehoeften na schooltijd een veilige, gestructureerde omgeving waar zij samen kunnen spelen, leren en zich sociaal-emotioneel ontwikkelen.
15 uur geledenWILHELMINADORP - De velden van de Koninklijke Maatschap de Wilhelminapolder (KMWP) bij Wilhelminadorp vormen zaterdag 8 november het decor voor de Nimrod, het nationale kampioenschap voor apporterende jachthonden. Het evenement wordt dit jaar georganiseerd door de Stichting Zeeuwse Jachthonden.
20 uur geledenGOES - Wie in zijn gezin of omgeving te maken heeft met verslaving, weet hoe ingrijpend dat kan zijn. Dat ontdekte ook Karin, die de afgelopen jaren geconfronteerd werd met verslaving binnen haar gezin. "Op een gegeven moment besefte ik dat niet alleen mijn zoon hulp nodig had, maar ikzelf ook," ze. Door contact met andere naasten voelde ze zich eindelijk gehoord en begrepen.
1 dag geleden