
Veel blauw en wit vrijdag op voetbalvelden Lewedorp
LEWEDORP - Vrijdag 1 september wordt een bijzondere dag in de historie op jeugdvoetbalgebied.
Sinds 1991 is er op jeugdvoetbalgebied een samenwerking tussen SV Nieuwdorp en VV Lewedorpse Boys. Vorig jaar is ook VV de Patrijzen (’s Heerenhoek) aangesloten bij de SJO (samenwerkende jeugd organisatie). Bij het meidenvoetbal is er ook nog een samenwerking met VV s’-Heer Arendskerke. Vanaf dit seizoen gaat de gehele jeugd van de SJO en de MO teams spelen in hetzelfde wedstrijdtenue: blauw en wit!
‘Uiteraard zijn we er enorm trots op dat we 260 jeugdleden compleet in het nieuw kunnen steken. Een bijzonder mooie deal die we af hebben kunnen sluiten met onze hoofdsponsor. Daarnaast zijn er vele lokale sponsoren die onze jeugdafdeling ondersteunen. Fantastisch dat we met deze uiterst complete outfit een eenheid uitstralen. De officiële presentatie is op vrijdag 1 september.’
Programma
‘Voordat we de tenues officieel presenteren organiseren we voor de jeugd een voetbalclinic. Iedereen in de leeftijdscategorie 5 t/m 16 jaar is welkom. Programma: 16.00u start voetbalclinic; 17.30u gezonde maaltijd; 18.15u 2de gedeelte van de clinic; 19.30 u officiële gedeelte en presentatie nieuwe tenues.
In het programma zal ook een penalty bokaal worden ingepland. Zoals het er nu naar uitziet komen Ruben de Jager, Erwin Franse, Tim de Winter, Kyle Doesburg, Matthew Lentink en Steve Schalkwijk naar Lewedorp om mee te strijden om de bokaal. De topschutters uit de derde en vierde divisie gaan het opnemen tegen 3 teams van de selecties van SV Nieuwdorp, VV de Patrijzen en VV Lewedorpse Boys.
Daarna is het dan om 19.30 u tijd voor het officiële gedeelte. ‘Met onze hoofdsponsor zal het contract voor de komende 3 jaren worden getekend. De voorzitters en penningmeesters van onze verenigingen zullen daarvoor de pen ter hand nemen. Een mooie start van het nieuwe seizoen en een prachtige bekroning op de prima samenwerking. De complete jeugdafdeling van de clubs in blauw en wit, wellicht een voorbode voor meer.’
Meer uit Beveland
BORSSELE/RILLAND - Netbeheerder Tennet heeft de nieuwe 380 kV-hoogspanningsverbinding tussen Borssele en Rilland officieel in gebruik genomen. 'De transportcapaciteit van de bestaande 380 kV-verbinding tussen Borssele en Rilland is hiermee meer dan verdubbeld', laat Tennet weten. Nu de nieuwe masten klaar zijn, kan het afbreken van de oude beginnen.
46 minuten geledenBORSELE - Woon je in de gemeente Borsele en zorg je wekelijks voor een naaste? Dan kun je je inschrijven als mantelzorger bij het Welzijnshuis Borsele. Inschrijven kan al vanaf 6 jaar via www.welzijnshuisborsele.nl.
2 uur geledenGOES - Vogelwerkgroep KNNV heeft hulp nodig om roepende jonge ransuilen te inventariseren tijdens de periode dat ze het nest verlaten. In de maand mei en juni zijn de jonge ransuilen, ook wel 'takkelingen' genoemd, weer te horen.
21 uur geledenSINOUTSKERKE - Natuurmonumenten pompt water in natuurgebied De Poel bij Sinoutskerke. Deze noodmaatregel is hard nodig nu de aanhoudende droogte gevolgen heeft voor de bodem, de planten én de weidevogels in het ganzengebied. Ecoloog Wouter Stempher van Natuurmonumenten luidt daarom de noodklok.
1 dag geledenGOES - De afdeling radiologie van ziekenhuis Adrz in Goes maakt sinds eind april gebruik van kunstmatige intelligentie (AI) om röntgenfoto's te beoordelen op botbreuken. 'Het gaat om een proef in de weekeinden', laat het ziekenhuis in een persbericht weten.
1 dag geledenKORTGENE - Op 10 mei houden Delta Marine en partners een gratis toegankelijke Sail-INN rond de haven te Kortgene. Het thema is "Veiligheid op en aan het water". Dit thema is gekozen omdat het steeds drukker wordt op en aan het water en omdat niet iedere waterrecreant zich bewust is van de veiligheid.
1 dag geleden's-GRAVENPOLDER - Mevrouw Steijn-Vermue uit 's-Gravenpolder is honderd jaar geworden.
2 dagen geleden