Vanuus gaat voor bonusdagen in augustus
VLISSINGEN - Café Vanuus in Vlissingen heeft al wat bonusdagen, zoals eigenaar Bart Felius ze noemt, moeten missen door het uit- en afstel van sporttoernooien en - wedstrijden. “Gelukkig blijven de vaste gasten wel komen”, vertelt Felius.
De coronacrisis treft de horecagelegenheden zwaar en dan moeten cafés ook nog veel sportliefhebbers missen in deze EK- en Olympische Spelen-loze zomer. “De coronamaatregelen werden precies bij de ontknoping van de voetbalcompetitie van kracht. Normaal gesproken had ik dan een paar keer volle bak gehad”, legt Felius uit. “Nu staat de tv nauwelijks aan.” En is er wel sport op te zien, dan kijken de cafégasten naar lege tribunes en moeten ze zelf ook blijven zitten. "Dat is wel minder gezellig, dus hopelijk komt er snel een vaccin tegen het coronavirus."
Drama
Zelf is Felius ook een sportfanaat. “Voetbal, wielrennen, alle sporten eigenlijk. Als liefhebber baal ik ervan dat er veel niet doorgaat, maar economisch gezien is het natuurlijk helemaal een drama.”
Toch kan de kroegbaas ondanks alle tegenslagen nog steeds lachen. Hij richt nu zijn pijlen op volgende maand om wat van de bonusdagen terug te pakken. “Dan beginnen de voetbalwedstrijden in de Champions League weer en natuurlijk de uitgestelde Tour de France, dus ik hoop op een paar mooie dagen dan.” En tot die tijd kunnen bezoekers in Vanuus onder meer Formule 1-coureur Max Verstappen aanmoedigen op de racebaan.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Op zaterdagavond is op de Commandoweg in Vlissingen een caravan volledig uitgebrand. Bij het incident is niemand gewond geraakt.
6 uur geledenVLISSINGEN - De samenwerking tussen de gemeente Vlissingen en ontwikkelaars Leythouse en Fullhouse is woensdag getekend voor de ontwikkeling van De Machinewerf op het Scheldekwartier in Vlissingen. Dit project bestaat uit circa honderdvijftig grondgebonden stadswoningen en appartementen in een mix van koop en huurwoningen in de vrije sector.
3 dagen geledenVLISSINGEN - De politie waarschuwt burgers om op te passen voor nepagenten en nepbankmedewerkers. Die waren in ieder geval in Vlissingen en omgeving actief.
5 dagen geledenOOST-SOUBURG - Zondagnacht rond 3.00 uur is een vrouw gewond geraakt bij een verkeersongeval in de Burgemeester Stemerdinglaan in Oost-Souburg. Zij reed op haar elektrische fiets toen ze in botsing kwam met een tegemoet komende auto. De automobilist reed door.
5 dagen geledenVLISSINGEN - Op de kruising van de President Rooseveltlaan en de Beatrixlaan in Vlissingen is maandagavond een voetganger door een auto aangereden. Het slachtoffer liep geen noemenswaardige verwondingen op.
5 dagen geledenOOST-SOUBURG - Inloophuis de Ontmoeting in Oost-Souburg is vrijdag (14 november) open van 13.30 tot 16.30 uur.
6 dagen geledenVLISSINGEN - De politie heeft afgelopen nacht een 40-jarige Vlissinger aangehouden voor het bezit van een vuurwapen. Agenten wilden de man, die met hoge snelheid op een fatbike reed, controleren toen hij er vandoor ging. De man bleek later ook drugs en een mes bij zich te hebben.
1 week geleden