Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vanmiddag kans op stevige onweersbuien

Vanmiddag kans op stevige onweersbuien

MIDDELBURG - Vanmiddag is er met name in het zuiden en midden van Nederland kans op stevige onweersbuien. Hierbij is er kans op windstoten van 60 tot 70 km/uur, hagel en veel regen in korte tijd. Verkeer en buitenactiviteiten kunnen hiervan hinder ondervinden.

Er is kans op stevige onweersbuien met windstoten tot 75 kilometer per uur, met hagel en veel regen in korte tijd. Hierdoor wordt de zomerse warmte van de afgelopen tijd verdreven. Ook morgen komen buien voor, maar deze buien zullen minder stevig zijn dan donderdag. Vandaag begint het overal droog en zonnig, maar in de loop van de ochtend neemt vanuit het westen de bewolking toe. In de westelijke kustprovincies volgen enkele buien, mogelijk met onweer. Er waait een zwakke tot matige zuidoostenwind. In de loop van de avond en in de nacht naar vrijdag blijft vooral de zuidoostelijke helft gevoelig voor enkele stevige regen- of onweersbuien. Elders in het land is het vaker droog en komen enkele opklaringen voor.

Ook vrijdag kans op onweer
Vrijdag hebben we nog steeds te maken met een onstabiele atmosfeer, waardoor er kans is op de vorming van enkele onweersbuien. Tot stevige onweersbuien komt het echter waarschijnlijk niet. Eén ding is zeker en dat is dat de buien die deze dagen over ons land trekken ervoor zorgen dat de zomerse temperaturen verdwijnen. Vrijdag kan het lokaal nog zomers warm worden in het zuidoosten, maar in het weekend laten we de zomerse temperaturen achter ons. De temperatuur komt op zaterdag en zondag uit tussen 19 en 21 graden. Ook dan is er kans op enkele buien, maar deze zijn een stuk lichter en minder talrijk dan op donderdag en vrijdag. Er zijn dan ook veel droge dagdelen waarbij de zon schijnt. Dan is het meteen heerlijk weer om buiten iets actief te ondernemen. In de nieuwe week neemt de buienkans verder af.

Meer uit Middelburg

Cultuurtour trekt komende maanden door gemeente Veere

DOMBURG - Deze winter trekt de bibliotheek, in samenwerking met Cultuurpunt Walcheren, met de cultuurtour door de gemeente Veere. Van november tot en met februari wordt wekelijks een gratis creatieve workshop georganiseerd in één van de dorpen van de gemeente. Het doel: kunst en cultuur laagdrempelig naar de inwoners brengen, ontmoeting stimuleren en bijdragen aan het mentale welzijn van de gemeenschap.

11 uur geleden
Politie waarschuwt voor nieuwe oplichterstruc met ‘volkstellers’

MIDDELBURG/DOMBURG - In diverse buurtapps en via wijkagenten wordt gewaarschuwd voor een nieuwe oplichterstruc. "Wij zien verschillende berichten voorbij komen op social media dat er in buurtapps gewaarschuwd wordt voor zogenaamde volkstellers die met een smoesje bij mensen proberen binnen te komen. Dit zou op meerdere plekken in Nederland zijn gebeurd," meldt een wijkagent. Ook in buurtapps worden inwoners opgeroepen extra alert te zijn.

14 uur geleden
Middelburgers moeten huis uit bij politieactie Dauwendaele; pistool blijkt speelgoedwapen

MIDDELBURG - Bij een flat aan de Vrijlandstraat in de Middelburgse wijk Dauwendaele is donderdagavond politie uitgerukt na een melding over een verdachte situatie met mogelijk een wapen.

17 uur geleden
Zeeland zet met stikstofplan ‘koers naar natuurherstel én ruimte voor boeren, MKB en industrie’

MIDDELBURG/DOMBURG - Gedeputeerde Staten van de provincie Zeeland hebben het Stikstofplan 2025 vastgesteld. 'In dit plan staan duidelijke kaders voor natuurherstel en stikstofreductie, met als doel om sámen met ondernemers, agrariërs, natuurorganisaties, gemeenten en andere betrokkenen te werken aan uitvoerbare oplossingen', staat in een persbericht van de provincie. 

19 uur geleden
Maak kennis met duiksport bij Duikteam Zeeland

MIDDELBURG - Ben je na de film De Wilde Noordzee enthousiast over het duiken geworden, dan ben je welkom voor een introductieduik. Duikvereniging Duikteam Zeeland biedt op de woensdagen 26 november en 17 december gratis introductieduiken aan in het Feel Fit Center Middelburg-Vlissingen. 

1 dag geleden
Veerse Meer presenteert eerste gastheren en -vrouwen

VEERE - Namens de gebiedssamenwerking Veerse Meer zijn de eerste tien gastheren en -vrouwen van het Veerse Meer verwelkomd.

1 dag geleden
Vrienden Loterij blijft Zeeuws Museum in Middelburg steunen: samenwerking met vijf jaar verlengd

MIDDELBURG - De Vrienden Loterij verlengt de samenwerking met het Zeeuws Museum in Middelburg met vijf jaar. Voor de periode van 2026 tot en met 2030 ontvangt het museum opnieuw een jaarlijkse bijdrage van € 250.000. 

1 dag geleden