Vandaag is het Opschoondag! Ook Sint-Maartensdijk gaat aan de slag!
SINT-MAARTENSDIJK - Vandaag is het weer Landelijke Opschoondag. In heel Nederland gaan mensen de straat op om hun buurt zwerfafvalvrij te maken voor een schonere omgeving. Zo ook in Sint-Maartensdijk. In samenwerking met de natuurvereniging gaan zaterdagochtend leerlingen van de Juliana van Stolbergschool en OBS de Rieburch in Sint-Maartensdijk, samen met wethouder Corniel van Leeuwen, aan de slag om zwerfafval op te ruimen rondom het Gemaal Noord.
Ook andere leerlingen gingen de komende weken actief opschonen. Zo gingen vrijdag 18 maart leerlingen van groep 7 en 8 van OBS de Schalm aan de slag op het strandje bij Stavenisse. Vandaag starten leerlingen, met wethouder Corniel van Leeuwen, vanaf 9.30 uur met het opschonen aan de Noord aan de Heideweg in Sint-Maartensdijk.
Op 23 maart gaan leerlingen van de Casembrootschool uit Sint-Annaland hun schoolomgeving en schoolplein schoonmaken. Begin april gaan de leerlingen van groep 6 van de Rehobothschool in Stavenisse op pad voor een Schoon Zeeland. Eerder gingen al leerlingen uit groep 7 en 8 van de basisscholen Koningin Juliana en de Luyster in Sint Philipsland ‘ploggen’: joggen terwijl men onderweg allerlei afval opruimt en meeneemt.
Doe ook mee!
Zeeland Schoon, dat doen we samen, daarom slaan we de handen ineen met inwoners, gemeenten, scholen, verenigingen en bedrijven die zich ook inzetten voor een Schoon Zeeland. Helpt u ook mee? Bij de gemeente Tholen kunt u een grijper lenen en een speciale groene afvalzak. Belt u hiervoor, tijdens openingsuren, naar de gemeente via telefoonnummer 14 0166. Ook wordt er dan uitgelegd hoe de volle afvalzak weer kan
Meer uit Tholen
HALSTEREN/SCHERPENISSE - De 19-jarige jongeman uit Halsteren die afgelopen weekend om het leven kwam bij een eenzijdig ongeval in Scherpenisse, was onderweg naar huis na een feestje in Sint-Maartensdijk. Dat bevestigt een woordvoerder van de politie.
5 uur geledenTHOLEN - De organisatie van de Zevendorpentocht heeft vanwege de verwachte hitte een aantal aanpassingen gedaan. Wandel Sport Club Vosmeer wil ervoor zorgen dat deelnemers veilig en verantwoord kunnen genieten van de wandeltocht over het eiland Tholen. Op zaterdag 11 juli kunnen wandelaars deelnemen aan deze wandeltocht.
7 uur geledenTHOLEN/SINT-ANNALAND - Muziekliefhebbers kunnen deze week terecht bij twee gratis zomerconcerten in de openlucht. Koninklijke Fanfare Accelerando speelt woensdagavond in Sint-Annaland, terwijl Koninklijke Muziekvereniging Concordia vrijdagavond een concert geeft in Tholen.
11 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Achter een woningblok aan de Prins Willem-Alexanderstraat in Oud-Vossemeer heeft maandagavond een schutting in brand gestaan. Door het snelle optreden van bewoners kon worden voorkomen dat het vuur zich verder verspreidde.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Het 80-jarig jubileum van voetbalvereniging Vosmeer bereikte op vrijdag 3 juli zijn hoogtepunt. Die dag stond een wedstrijd tegen de ex-profs van FC De Rebellen op het programma, samen met jeugdclinics en een feestelijke afsluiting in de avond. Voorzitter Aike Hommel kijkt tevreden terug op de viering.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - In Oud-Vossemeer is vorige week het Thools kampioenschap jeu de boules gehouden. Carin van der Kleijn en Klaas van Konijnenburg kwamen als de winnaars uit de bus. Er deden zestien paren mee aan de titelstrijd die voor de derde keer werd gehouden.
1 dag geledenTHOLEN - Tien jaar na de laatste taptoe keerde de muzikale uitvoering afgelopen zaterdag terug naar Tholen. Dat gebeurde in het jaar waarin Tholen-stad 660 jaar stadsrechten viert. Bezoekers konden genieten van een show met muziek en optredens.
2 dagen geleden