Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vanaf 1 januari alleen nog pinnen bij Westerschelde Ferry

Vanaf 1 januari alleen nog pinnen bij Westerschelde Ferry

VLISSINGEN - Vanaf 1 januari 2023 kan er alleen nog maar met pin en creditcard worden betaald bij de Westerschelde Ferry. De directie van de veerverbinding heeft hiervoor gekozen omdat het sneller en velliger zou zijn voor zowel de klant als de loketbediende van de veerboot.

“We begrijpen dat dit voor sommige passagiers even wennen zal zijn’, licht Wiljan Vloet, directeur van de Westerschelde Ferry, toe. “Maar voor zowel onze servicemedewerkers als passagiers is het veiliger om alleen pin- en creditcardbetalingen te accepteren. Daarnaast kunnen we jou als passagier aan de kassa sneller helpen omdat het aantal handelingen per transactie omlaag gaat. En dat is vooral fijn als de boot bijna vertrekt en je nog snel een ticket wilt kopen.”

Naast pinnen kan ook contactloos worden betaald met bijvoorbeeld een pinpas, smartphone of smartwatch of vooraf een kaartje kopen via de website van de Westerschelde Ferry. Ook bij de ticketautomaten in de terminals kan vanaf 1 januari 2023 niet meer met contact geld betaald worden. ”We merken dat steeds meer mensen online hun tickets kopen en hun plek aan boord reserveren. Slechts 19% van alle betalingen in de terminal wordt nog met contant geld gedaan. Als we ook alle aankopen in de webshop meerekenen is nog maar 16% contant. We verwachten dan ook dat de overstap naar volledig cashless niet zo groot zal zijn.”

Meer uit Vlissingen

Zaterdag rommelroute door Oost-Souburg: ‘Het podium regel ik en de deelnemers maken het feest’

OOST-SOUBURG - De rommelroute in Oost-Souburg vindt zaterdag 20 september 'gewoon' plaats. Even leek er een streep door de elfde editie te gaan, maar Mary-Jane Barri, die de route in haar dorp heeft bedacht en ieder jaar georganiseerd, en de gemeente Vlissingen hebben samen het licht toch op groen kunnen zetten. Zo is een van de grootste evenementen van Oost-Souburg gered.

12 uur geleden
Vlissingse taaldocente Tsarina speelt hoofdrol in ‘Doof’ bij Film by the Sea

VLISSINGEN - Voor de Vlissingse taaldocente en actrice Tsarina heeft filmfestival Film by the Sea dit jaar een bijzonder tintje. Ze speelt de hoofdrol in Doof van regisseur Ben Flore uit Goes. Deze film gaat zaterdag (20 september) in première tijdens de dag voor Zeeuwse producties op het filmfestival.

17 uur geleden
Kom badmintonnen bij De Astroïden in Oost-Souburg

OOST-SOUBURG - B.C. De Astroïden in Oost-Souburg doet mee aan de landelijke actie om mensen te laten kennismaken met de badmintonsport.

20 uur geleden
Woongebouw van vier lagen voorzien in Scheldestraat

VLISSINGEN - De gemeente Vlissingen verleent medewerking aan de sloop van het bedrijfspand aan de Scheldestraat 98 in Vlissingen voor woningbouw.

1 dag geleden
Plan voor zestien huurappartementen in De Zwaan in Oost-Souburg

OOST-SOUBURG - Woningcorporatie Zeeuwland wil het pand van De Zwaan, middenin Oost-Souburg, kopen om er zestien huurappartementen in te maken. De gemeente Vlissingen staat hier positief tegenover. "Het gaat om kleine socialehuurappartementen voor starters en alleenstaanden", vertelt burgemeester Bas van den Tillaar. "Dit is een moeilijk te bedienen groep, dus we vinden dit een goed plan."

1 dag geleden
Deltaband Vlissingen zoekt versterking

VLISSINGEN - Deltaband Vlissingen is dé Show & Marchingband van Zeeland. De enthousiaste leden van de band zorgen wekelijks voor ontspanning en plezier tijdens hun repetitieavond. Muziek, zoals de Deltaband het brengt is topsport. Zowel lichamelijk als geestelijke inspanning wordt er van een muzikant gevraagd. 

1 dag geleden
Anak Indië te zien bij Film by the Sea

VLISSINGEN - Op donderdag 18 september is Anak Indië te zien op het film- en literatuurfestival van Film by the Sea in Vlissingen.

2 dagen geleden