Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Polen (35) gaat vijftiende seizoen in bij PEC Zwolle

Van Polen (35) gaat vijftiende seizoen in bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Verdediger Bram van Polen heeft zijn contract bij PEC Zwolle weer met een jaar verlengd. De 35-jarige aanvoerder gaat zodoende na de zomer zijn vijftiende seizoen in bij PEC.

"Zoals ik vaker gezegd heb, zijn er twee voorwaarden noodzakelijk om mijn contract te verlengen. Ik wil me nog hartstikke fit voelen en ik wil daarbij van waarde kunnen zijn voor het team", aldus Van Polen. "Gelukkig is dit allebei na al die jaren nog steeds het geval. Daarbij is dit mijn club en ligt hier mijn eindstation als voetballer, maar dat eindstation stellen we voor nu nog wel even uit. Natuurlijk gaan de jaren tellen, maar het lichaam kan het nog prima aan en ook mentaal voel ik me fris. Ik plak er met alle liefde nog een jaar aan vast."

Van Polen speelt al sinds 2007 in Zwolle. "Van de ervaring die Bram met zich meebrengt, wordt iedere dag weer geprofiteerd door de andere jongens. Hij is een type speler die je er altijd bij wil hebben", aldus technisch manager Mike Willems. "Gelukkig is Bram daarbij nog altijd topfit. Zoals hij zelf al aangaf, beginnen ook voor hem de jaren te tellen, maar iedere keer dat hij weer op het veld staat bruist hij van de energie en gaat hij de duels aan zoals hij dat al jaren doet; fel en vol overgave."

Van Polen, die in 2014 met PEC de KNVB-beker en ook de Johan Cruijff Schaal wist te winnen, staat met zijn club momenteel dertiende in de Eredivisie. PEC is zo goed als zeker van een langer verblijf op het hoogste niveau. Dit seizoen maakte Van Polen in 23 duels zijn opwachting en hij was daarin goed voor drie doelpunten.

Meer uit Voetbal

Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

2 uur geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

15 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

19 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

19 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

21 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

23 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

1 dag geleden