Van Nistelrooij aangeslagen na slecht nieuws over perschef PSV
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Ruud van Nistelrooij is zwaar aangeslagen na het slechte nieuws over Thijs Slegers. De 46-jarige perschef van PSV, die een paar jaar geleden getroffen werd door leukemie, maakte donderdag bekend dat hij niet meer beter wordt.
"Het is ingeslagen als een mokerslag", vertelde Van Nistelrooij. "We moeten dit heel goed verwerken met elkaar. Als je je gaat inbeelden hoe dit voor hem en zijn gezin is, dan is dat zeer verdrietig."
Slegers is sinds 2016 manager mediazaken bij PSV. "Thijs is een collega waar je heel nauw mee samenwerkt", aldus Van Nistelrooij. "De directie, maar ook de technische staf en spelers. Je weet wat voor persoon hij is, hoe hij gevochten heeft in de periode dat hij ziek was. Hij kwam er eerst goed uit. Daarna volgde deze dreun van ongekende orde. Zijn positiviteit en levenslust inspireren ons allemaal."
Van Nistelrooij zei dat twee dagen voor de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord en drie dagen na het verstrijken van de transferdeadline. "Daar maakten we ons toen heel druk om", aldus de trainer. "Nu ga je weer je werk doen. Je wilt er alles uithalen. Maar dit zet wel dingen in perspectief. Je gaat relativeren, dat is goed. Het gaat om je gezondheid en je familie. Voetbal is de belangrijkste bijzaak."
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
2 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
5 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
18 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
18 uur geleden