Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Nistelrooij aangeslagen na slecht nieuws over perschef PSV

Van Nistelrooij aangeslagen na slecht nieuws over perschef PSV

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Ruud van Nistelrooij is zwaar aangeslagen na het slechte nieuws over Thijs Slegers. De 46-jarige perschef van PSV, die een paar jaar geleden getroffen werd door leukemie, maakte donderdag bekend dat hij niet meer beter wordt.

"Het is ingeslagen als een mokerslag", vertelde Van Nistelrooij. "We moeten dit heel goed verwerken met elkaar. Als je je gaat inbeelden hoe dit voor hem en zijn gezin is, dan is dat zeer verdrietig."

Slegers is sinds 2016 manager mediazaken bij PSV. "Thijs is een collega waar je heel nauw mee samenwerkt", aldus Van Nistelrooij. "De directie, maar ook de technische staf en spelers. Je weet wat voor persoon hij is, hoe hij gevochten heeft in de periode dat hij ziek was. Hij kwam er eerst goed uit. Daarna volgde deze dreun van ongekende orde. Zijn positiviteit en levenslust inspireren ons allemaal."

Van Nistelrooij zei dat twee dagen voor de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord en drie dagen na het verstrijken van de transferdeadline. "Daar maakten we ons toen heel druk om", aldus de trainer. "Nu ga je weer je werk doen. Je wilt er alles uithalen. Maar dit zet wel dingen in perspectief. Je gaat relativeren, dat is goed. Het gaat om je gezondheid en je familie. Voetbal is de belangrijkste bijzaak."

Meer uit Voetbal

Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

3 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

3 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

3 uur geleden
Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

16 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

16 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

16 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

16 uur geleden