Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Eetvelt juicht na tweede plek in Vuelta nooit meer te vroeg

Van Eetvelt juicht na tweede plek in Vuelta nooit meer te vroeg

PICO VILLUERCAS (ANP/BELGA) - Lennert Van Eetvelt zal na de vierde etappe van de Ronde van Spanje nooit meer te vroeg juichen. De Belgische wielrenner van Lotto Dstny dacht de etappezege op de Pico Villuercas binnen te hebben, maar werd toch nog gepasseerd door Primoz Roglic.

"Ik dacht dat ik er ongeveer was, maar niet dus. Je leert bij de pupillen al dat je moet blijven sprinten tot over de finish", aldus de 23-jarige Van Eetvelt. "Als ik op een andere manier was geklopt, dan had ik het een heel erg mooi resultaat gevonden. Nu doet het een beetje pijn, maar ik denk dat ik binnen een paar dagen hier ook wel blij mee ben. Ik kan meer dan tevreden zijn met de vorm die ik heb en met hoe de etappe vandaag verliep. Ik heb weer het niveau van begin dit jaar."

Van Eetvelt verraste eind februari met de winst van de UAE Tour. Daarna stond hij maanden aan de kant met knieproblemen. "Ik ben naar de Vuelta gekomen om een goed klassement te rijden. Dit is een goede bevestiging van mijn vorm. Ik denk dat dit zowel mijn ploeg als mezelf vertrouwen geeft om ervoor te blijven gaan. Dit was een eerste test en ik kan niet meer dan blij zijn met waar ik sta", aldus Van Eetvelt, die in het algemeen klassement voorlopig de vijfde plek inneemt.

Meer uit Sport

Tennisser Griekspoor doet mee aan ATP-toernooi van Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor doet in februari volgend jaar mee aan het ABN AMRO Open in Rotterdam. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. De nummer 25 van de wereld komt voor de negende keer in actie in Rotterdam Ahoy. Griekspoor stond in 2023 en 2024 in de halve finale van het ATP-toernooi.

13 uur geleden
Veldrijdster Brand boekt in Niel vijfde zege van seizoen

NIEL (ANP/BELGA) - Veldrijdster Lucinda Brand heeft in de Superprestigecross in het Belgische Niel haar vijfde zege van het seizoen geboekt. De 36-jarige Nederlandse kwam vlak na de eerste ronde alleen aan de leiding en bouwde haar voorsprong daarna uit. Europees kampioene Inge van der Heijden eindigde als tweede, Aniek van Alphen maakte het volledig Nederlandse podium compleet.

15 uur geleden
Sinner begint ATP Finals met zege op Auger-Aliassime

TURIJN (ANP) - Jannik Sinner is de ATP Finals in Turijn begonnen met een overtuigende zege. De Italiaanse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime in twee sets: 7-5 6-1.

1 dag geleden
Uitspraak zaak Villars tegen FIA over verkiezingen op 3 december

PARIJS (ANP/RTR) - De uitspraak in de rechtszaak die coureur Laura Villars heeft aangespannen tegen de internationale autosportfederatie FIA om de verkiezingsregels aan te vechten volgt op 3 december. De 28-jarige Zwitserse wil dat de aankomende verkiezingen voor het voorzitterschap worden opgeschort. De verkiezingen staan gepland voor 12 december in Oezbekistan.

1 dag geleden
Schaatsster Beune hersteld voor 3000 meter in Salt Lake City

SALT LAKE CITY (ANP) - Schaatsster Joy Beune is voldoende hersteld om vrijdag bij de eerste wereldbekerwedstrijd in Salt Lake City van start te gaan op de 3000 meter. Dat meldt schaatsbond KNSB.

1 dag geleden
Ferrari-baas wil dat F1-coureurs Ferrari racen en minder praten

ROME (ANP/RTR) - Ferrari-topman John Elkann heeft tegen F1-coureurs Charles Leclerc en Lewis Hamilton gezegd dat ze minder moeten praten en zich moeten concentreren op het racen. Leclerc en Hamilton kenden een teleurstellend raceweekend in Brazilië, waar zij beiden uitvielen in de Grote Prijs van São Paulo.

1 dag geleden
Amerikaanse tennisser Fritz wint van Musetti op ATP Finals

TURIJN (ANP) - Taylor Fritz heeft zijn eerste wedstrijd op de ATP Finals in Turijn gewonnen. De 28-jarige Amerikaan versloeg de Italiaan Lorenzo Musetti in twee sets: 6-3 6-4.

1 dag geleden