Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk onzeker over toekomst bij Liverpool na vertrek Klopp

Van Dijk onzeker over toekomst bij Liverpool na vertrek Klopp

LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk weet nog niet of hij bij Liverpool blijft na het vertrek van trainer Jürgen Klopp komende zomer. "Dat is een grote vraag", zei de 32-jarige aanvoerder van Oranje.

Klopp, die sinds 2015 coach is bij Liverpool, maakte vrijdag bekend dat hij na het seizoen afscheid neemt. Ook de Nederlandse assistent-trainer Pepijn Lijnders vertrekt bij de club. "De club heeft een belangrijke taak, dat is duidelijk", verklaarde Van Dijk bij Sky Sports. "Ze moeten niet alleen de coach, maar de hele staf vervangen. Veel dingen gaan veranderen."

Het contract van Van Dijk op Anfield loopt medio 2025 af en ook de verbintenissen van enkele andere belangrijke spelers, zoals Mohamed Salah en Trent Alexander-Arnold, lopen af in de komende achttien maanden. "Ik ben erg benieuwd welke kant het opgaat. Als daar duidelijkheid over is, dan zullen we onze situatie bekijken", zei Van Dijk.

Vier prijzen

Klopp en Van Dijk wonnen met Liverpool onder meer de Champions League en de eerste landstitel in dertig jaar. Er kunnen dit seizoen nog vier prijzen worden toegevoegd aan de erelijst. De ploeg staat op de eerste plaats in de Premier League, staat in de finale van de League Cup en zit nog in de FA Cup en de Europa League.

"Hopelijk behalen we het gedroomde succes en tegen die tijd zullen we waarschijnlijk meer duidelijkheid hebben over hoe de club de toekomst ziet en dan kijken we verder", aldus Van Dijk.

Meer uit Voetbal

Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

52 minuten geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

1 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

2 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

2 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

2 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

3 uur geleden
Bournemouth wint met herstelde Kluivert op de bank van Fulham

LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.

3 uur geleden