Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk onzeker over toekomst bij Liverpool na vertrek Klopp

Van Dijk onzeker over toekomst bij Liverpool na vertrek Klopp

LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk weet nog niet of hij bij Liverpool blijft na het vertrek van trainer Jürgen Klopp komende zomer. "Dat is een grote vraag", zei de 32-jarige aanvoerder van Oranje.

Klopp, die sinds 2015 coach is bij Liverpool, maakte vrijdag bekend dat hij na het seizoen afscheid neemt. Ook de Nederlandse assistent-trainer Pepijn Lijnders vertrekt bij de club. "De club heeft een belangrijke taak, dat is duidelijk", verklaarde Van Dijk bij Sky Sports. "Ze moeten niet alleen de coach, maar de hele staf vervangen. Veel dingen gaan veranderen."

Het contract van Van Dijk op Anfield loopt medio 2025 af en ook de verbintenissen van enkele andere belangrijke spelers, zoals Mohamed Salah en Trent Alexander-Arnold, lopen af in de komende achttien maanden. "Ik ben erg benieuwd welke kant het opgaat. Als daar duidelijkheid over is, dan zullen we onze situatie bekijken", zei Van Dijk.

Vier prijzen

Klopp en Van Dijk wonnen met Liverpool onder meer de Champions League en de eerste landstitel in dertig jaar. Er kunnen dit seizoen nog vier prijzen worden toegevoegd aan de erelijst. De ploeg staat op de eerste plaats in de Premier League, staat in de finale van de League Cup en zit nog in de FA Cup en de Europa League.

"Hopelijk behalen we het gedroomde succes en tegen die tijd zullen we waarschijnlijk meer duidelijkheid hebben over hoe de club de toekomst ziet en dan kijken we verder", aldus Van Dijk.

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Vlak blij dat ADO terug is in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.

8 uur geleden
Afrikaanse bond roept Marokko uit tot winnaar Afrika Cup

CAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.

8 uur geleden
Reijnders en Aké met Manchester City klaar in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.

8 uur geleden
Arsenal verslaat Leverkusen en blijft op alle fronten meedoen

LONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.

8 uur geleden
Paris Saint-Germain neemt snel afstand van Chelsea

LONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.

8 uur geleden
Fans stromen massaal veld op na promotie ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.

9 uur geleden
ADO Den Haag keert na vijf jaar terug in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.

9 uur geleden