Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk: Liverpool is weer een stapje dichter bij titel

Van Dijk: Liverpool is weer een stapje dichter bij titel

LIVERPOOL (ANP) - Verdediger Virgil van Dijk van Liverpool wilde na de teleurstellende 0-0 bij stadgenoot Everton niet al te dramatisch doen over het puntenverlies bij de herstart in de Premier League. "Iedereen is gewoon blij dat we weer kunnen voetballen", liet de aanvoerder van Oranje weten. "We hebben bovendien niet verloren. Dit is weer een volgend punt op weg naar ons doel", verwees hij naar de eerste landstitel in dertig jaar die dit seizoen op Liverpool wacht.

Van Dijk gaf toe dat zijn ploeg het bij Everton niet makkelijk had. "Het was een intense wedstrijd. Beide ploegen kregen kleine kansen op een doelpunt. Everton was het dichtste bij een doelpunt met die bal op de paal", doelde hij op de inzet van Tom Davies in de slotfase.

"Het was zwaar. Niemand wist wat we konden verwachten. We gaan proberen om onszelf nog te verbeteren. Maar het voelde goed aan weer terug te zijn en we zijn een stapje dichterbij gekomen."

Meer uit Voetbal

Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

4 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

4 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

4 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

4 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

7 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

7 uur geleden
Ajax zonder Baas maar met Sutalo en Wijndal tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.

7 uur geleden