Van Dijk: Liverpool is weer een stapje dichter bij titel
LIVERPOOL (ANP) - Verdediger Virgil van Dijk van Liverpool wilde na de teleurstellende 0-0 bij stadgenoot Everton niet al te dramatisch doen over het puntenverlies bij de herstart in de Premier League. "Iedereen is gewoon blij dat we weer kunnen voetballen", liet de aanvoerder van Oranje weten. "We hebben bovendien niet verloren. Dit is weer een volgend punt op weg naar ons doel", verwees hij naar de eerste landstitel in dertig jaar die dit seizoen op Liverpool wacht.
Van Dijk gaf toe dat zijn ploeg het bij Everton niet makkelijk had. "Het was een intense wedstrijd. Beide ploegen kregen kleine kansen op een doelpunt. Everton was het dichtste bij een doelpunt met die bal op de paal", doelde hij op de inzet van Tom Davies in de slotfase.
"Het was zwaar. Niemand wist wat we konden verwachten. We gaan proberen om onszelf nog te verbeteren. Maar het voelde goed aan weer terug te zijn en we zijn een stapje dichterbij gekomen."
Meer uit Voetbal
KINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.
23 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.
42 minuten geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft algemeen directeur Rob Toussaint weggestuurd. Dat besluit is genomen na de degradatie van de club naar de eerste divisie.
1 uur geledenWENEN (ANP) - Gernot Trauner is niet opgeroepen voor de Oostenrijkse selectie voor het wereldkampioenschap voetbal. De centrale verdediger van Feyenoord keerde in april na bijna een jaar terug na een zware blessure aan zijn achillespees. Wel staat Trauner nog op een lijst van zestien door bondscoach Ralf Rangnick aangewezen reserves. De Feyenoorder was van de partij op het EK in 2024 toen Oostenrijk Nederland versloeg in de groepsfase.
1 uur geledenZAGREB (ANP) - Kroatië reist met PSV-aanvaller Ivan Perisic en Ajax-verdediger Josip Sutalo af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De verliezend finalist van het WK van 2018 treft in de groepsfase Engeland, Panama en Ghana.
2 uur geledenPRAIA (ANP) - Kaapverdië reist af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico met zes in Nederland geboren spelers. De Afrikaanse eilandengroep debuteert op het WK in een groep met Spanje, Uruguay en Saudi-Arabië.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - De buitenlandse aandeelhouders van Vitesse hebben volgens de club zelf aan de KNVB gemeld dat zij de raad van commissarissen en directie van Vitesse zouden hebben ontslagen. Vitesse voegt in een verklaring op de eigen website toe dat dit besluit niet rechtsgeldig is.
3 uur geleden