Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk kan spelen voor Liverpool, Alexander-Arnold afwezig

Van Dijk kan spelen voor Liverpool, Alexander-Arnold afwezig

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot kan zondag voor de uitwedstrijd van de koploper bij Southampton een beroep doen op Virgil van Dijk. De aanvoerder miste dinsdag de uitwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Bosnië en Herzegovina door "lichte klachten". "Met Virgil gaat alles goed, hij traint vrijdag met de groep", zei Slot.

De Nederlandse trainer heeft nog niet de beschikking over Trent Alexander-Arnold. De Engelse verdediger kampt met een hamstringblessure. "Trent traint niet met de groep, maar hij is op de weg terug", vertelde Slot tijdens een persconferentie in aanloop naar het duel met Southampton. Alexander-Arnold liep de blessure op tijdens de laatste competitiewedstrijd tegen Aston Villa. Hij meldde zich daarna af voor de interlands van Engeland.

Doelman Alisson, die eveneens herstellende is van een hamstringblessure, zal ook nog niet spelen tegen Southampton. "We zijn met iedereen voorzichtig, vooral bij spierblessures. Alisson traint met de keepers, maar nog niet met het team. Het gaat beter, maar hij is nog niet klaar voor zondag", aldus Slot.

Koploper Liverpool heeft in de Premier League een voorsprong van 5 punten op naaste belager Manchester City. Southampton staat laatste met 4 punten.

Meer uit Voetbal

Politie Nieuw-Zeeland onderzoekt beschuldiging speler Kaapverdië

AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.

39 minuten geleden
De Jong vindt titel met Barcelona specialer door zege op Real

BARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.

1 uur geleden
Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

10 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

10 uur geleden
De Jong kampioen met FC Barcelona na zege op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.

10 uur geleden
Malen en Rensch bezorgen AS Roma winst bij Parma

PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.

12 uur geleden
NAC-aanvoerder Kemper vindt degradatie harde klap

BREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.

13 uur geleden