Van Dijk kan spelen voor Liverpool, Alexander-Arnold afwezig
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot kan zondag voor de uitwedstrijd van de koploper bij Southampton een beroep doen op Virgil van Dijk. De aanvoerder miste dinsdag de uitwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Bosnië en Herzegovina door "lichte klachten". "Met Virgil gaat alles goed, hij traint vrijdag met de groep", zei Slot.
De Nederlandse trainer heeft nog niet de beschikking over Trent Alexander-Arnold. De Engelse verdediger kampt met een hamstringblessure. "Trent traint niet met de groep, maar hij is op de weg terug", vertelde Slot tijdens een persconferentie in aanloop naar het duel met Southampton. Alexander-Arnold liep de blessure op tijdens de laatste competitiewedstrijd tegen Aston Villa. Hij meldde zich daarna af voor de interlands van Engeland.
Doelman Alisson, die eveneens herstellende is van een hamstringblessure, zal ook nog niet spelen tegen Southampton. "We zijn met iedereen voorzichtig, vooral bij spierblessures. Alisson traint met de keepers, maar nog niet met het team. Het gaat beter, maar hij is nog niet klaar voor zondag", aldus Slot.
Koploper Liverpool heeft in de Premier League een voorsprong van 5 punten op naaste belager Manchester City. Southampton staat laatste met 4 punten.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP/RTR) - Spelers van Real Madrid zijn boos op Benfica-speler Gianluca Prestianni na zijn vermeende racistische uitlatingen tegen Real Madrid-aanvaller Vinicius Júnior dinsdagavond. Onder anderen vedette Kylian Mbappé zegt de opmerkingen te hebben gehoord. "We kunnen niet accepteren dat een speler in het belangrijkste Europese toernooi zich zo gedraagt. Deze man verdient het niet meer om in de Champions League te spelen", zei Mbappé na de 1-0-zege in Lissabon.
1 uur geledenLISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.
14 uur geledenWENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).
15 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.
18 uur geledenZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.
19 uur geleden