Van Dijk kan spelen voor Liverpool, Alexander-Arnold afwezig
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot kan zondag voor de uitwedstrijd van de koploper bij Southampton een beroep doen op Virgil van Dijk. De aanvoerder miste dinsdag de uitwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Bosniƫ en Herzegovina door "lichte klachten". "Met Virgil gaat alles goed, hij traint vrijdag met de groep", zei Slot.
De Nederlandse trainer heeft nog niet de beschikking over Trent Alexander-Arnold. De Engelse verdediger kampt met een hamstringblessure. "Trent traint niet met de groep, maar hij is op de weg terug", vertelde Slot tijdens een persconferentie in aanloop naar het duel met Southampton. Alexander-Arnold liep de blessure op tijdens de laatste competitiewedstrijd tegen Aston Villa. Hij meldde zich daarna af voor de interlands van Engeland.
Doelman Alisson, die eveneens herstellende is van een hamstringblessure, zal ook nog niet spelen tegen Southampton. "We zijn met iedereen voorzichtig, vooral bij spierblessures. Alisson traint met de keepers, maar nog niet met het team. Het gaat beter, maar hij is nog niet klaar voor zondag", aldus Slot.
Koploper Liverpool heeft in de Premier League een voorsprong van 5 punten op naaste belager Manchester City. Southampton staat laatste met 4 punten.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft nog geen definitief uitsluitsel van de licentiecommissie over de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders. De club uit de eerste divisie meldt dat de KNVB positief heeft gereageerd op het verzoek dat medio december werd ingediend, maar dat de licentiecommissie "nog een aantal verduidelijkingen wenst".
4 uur geledenPORTO (ANP/RTR) - De Spaanse international Samu Aghehowa lijkt niet op tijd fit te zijn voor het WK voetbal van deze zomer. De 21-jarige aanvaller van FC Porto liep maandag een kruisbandblessure op tijdens het gelijkspel tegen Sporting Portugal (1-1).
4 uur geledenMARSEILLE (ANP/AFP) - Olympique Marseille heeft "in onderling overleg" afscheid genomen van trainer Roberto De Zerbi. Dat meldde de club van de Nederlanders Quinten Timber en Jeffrey de Lange. De nummer 4 van Frankrijk verloor zondag 'Le Classique' tegen Paris Saint-Germain met 5-0.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de thuiswedstrijd tegen Leeds United genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De nummer 5 van de Premier League zag op Stamford Bridge de bezoekers in het laatste kwart van het duel terugkomen van een 2-0-achterstand: 2-2.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."
1 dag geleden