Van Dijk bij volgende gele kaart geschorst voor Oranje
ZEIST (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk, Davy Klaassen, Ryan Gravenberch, Donyell Malen en Steven Bergwijn kunnen zich zaterdag in de uitwedstrijd tegen Montenegro geen kaart meer permitteren. Bij een volgende prent missen ze volgende week dinsdag het laatste duel in de WK-kwalificatie met Noorwegen in De Kuip.
Noorwegen heeft zes spelers 'op scherp' staan. Orjan Nyland, Stefan Strandberg, Martin Ødegaard, Mohamed El Younoussi, Kristian Thorstvedt en Andreas Hanche-Olsen zijn zaterdag bij een gele kaart tegen Letland geschorst voor het duel met Oranje.
Het Nederlands elftal verdedigt in de laatste twee kwalificatieduels de koppositie van groep G. Noorwegen volgt op 2 punten, Turkije heeft 4 punten minder. Alleen de groepswinnaar plaatst zich rechtstreeks voor het WK, de nummer 2 krijgt een herkansing in de play-offs.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.
3 uur geledenESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
6 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
18 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
18 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
20 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
21 uur geleden