Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk bij volgende gele kaart geschorst voor Oranje

Van Dijk bij volgende gele kaart geschorst voor Oranje

ZEIST (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk, Davy Klaassen, Ryan Gravenberch, Donyell Malen en Steven Bergwijn kunnen zich zaterdag in de uitwedstrijd tegen Montenegro geen kaart meer permitteren. Bij een volgende prent missen ze volgende week dinsdag het laatste duel in de WK-kwalificatie met Noorwegen in De Kuip.

Noorwegen heeft zes spelers 'op scherp' staan. Orjan Nyland, Stefan Strandberg, Martin Ødegaard, Mohamed El Younoussi, Kristian Thorstvedt en Andreas Hanche-Olsen zijn zaterdag bij een gele kaart tegen Letland geschorst voor het duel met Oranje.

Het Nederlands elftal verdedigt in de laatste twee kwalificatieduels de koppositie van groep G. Noorwegen volgt op 2 punten, Turkije heeft 4 punten minder. Alleen de groepswinnaar plaatst zich rechtstreeks voor het WK, de nummer 2 krijgt een herkansing in de play-offs.

Meer uit Voetbal

Alcaraz verslaat Vacherot en treft Sinner in finale Monaco

MONACO (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de finale van het masterstoernooi van Monte Carlo. De 22-jarige titelverdediger was in twee sets te sterk voor de Monegask Valentin Vacherot: 6-4 6-4. In de finale treft de nummer 1 van de wereld de mondiale nummer 2, Jannik Sinner.

8 minuten geleden
Gorré stopt als technisch directeur voetbalbond Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dean Gorré stopt als technisch directeur van de voetbalbond van Curaçao. De 55-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en Ajax richt zich vanaf nu alleen op zijn baan als assistent-bondscoach van Fred Rutten.

18 minuten geleden
Trainer Correia kan overstap naar FC Utrecht nog niet bevestigen

UTRECHT (ANP) - Trainer Anthony Correia van Telstar heeft nog geen akkoord bereikt met FC Utrecht om daar komend seizoen als opvolger van Ron Jans aan de slag te gaan. Dat zei hij zaterdagmiddag tegen ESPN, voorafgaand aan het competitieduel tussen beide clubs.

19 minuten geleden
Koploper Arsenal lijdt pijnlijke nederlaag tegen Bournemouth

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de late overwinning (0-1) bij Sporting Portugal in de kwartfinale van de Champions League geen goed vervolg kunnen geven. In de Premier League ging de koploper in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Bournemouth.

1 uur geleden
Neymar moet komende maanden laten zien dat hij klaar is voor WK

PARIJS (ANP/RTR) - De Braziliaanse bondscoach Carlo Ancelotti houdt de mogelijkheid open voor Neymar om een plaats in de selectie voor het WK voetbal te veroveren. De Braziliaanse topscorer heeft twee maanden om te laten zien dat hij de benodigde kwaliteiten heeft, aldus de coach in een interview met de Franse krant L'Équipe.

2 uur geleden
De Jong fit genoeg voor rentree in wedstrijdselectie Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong maakt mogelijk zaterdagavond zijn rentree bij FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft de Oranje-international opgenomen in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met stadgenoot Espanyol.

3 uur geleden
Indonesische bond wist dat voetballers Nederlanderschap verloren

JAKARTA (ANP) - De Indonesische voetbalbond is er steeds van op de hoogte geweest dat genaturaliseerde voetbalinternationals hun Nederlandse nationaliteit zouden verliezen. Dat blijkt uit een verklaring van teammanager Sumardji, die op de officiële website van de Indonesische voetbalbond PSSI staat. Verschillende spelers van het Indonesische elftal stonden de voorbije weken in Nederland bij hun clubs aan de kant omdat hun werkvergunning niet in orde was. Voor een groot deel is er inmiddels een tijdelijke oplossing gevonden.

3 uur geleden