Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van der Poel voor vijfde keer de beste in veldrit Hoogerheide

Van der Poel voor vijfde keer de beste in veldrit Hoogerheide

HOOGERHEIDE (ANP) - Mathieu van der Poel heeft voor de vijfde keer de Grote Prijs Adrie van der Poel op zijn naam geschreven. De coureur van Alpecin-Fenix won de wereldbekercross in Hoogerheide met ruime voorsprong op de Belgen Toon Aerts en Eli Iserbyt.

De net 25 jaar geworden wielrenner won alle crossen om de wereldbeker waarin hij dit seizoen aan de start verscheen. Het was de 23e zege van Van der Poel in 24 optredens dit seizoen.

De wereldbeker ging opmerkelijk genoeg naar Aerts. De Belg won geen enkele wereldbekercross, maar bleek wel de regelmatigste. Met dank ook aan Van der Poel, die de eerste drie crossen en de voorlaatste in Nommay liet schieten. Iserbyt was bij afwezigheid van de wereldkampioen steeds de beste. De jonge Belg won de twee wedstrijden in de Verenigde Staten en de crossen in Bern en Nommay.

Volgende week is het WK in het Zwitserse Dübendorf.

Meer uit Sport

Anisimova bereikt kwartfinales US Open en stuit op Swiatek

NEW YORK (ANP) - De Amerikaanse tennisster Amanda Anisimova heeft de kwartfinales bereikt van de US Open. De 24-jarige nummer 8 van de plaatsingslijst op het grandslamtoernooi van New York rekende in de vierde ronde overtuigend af met de Braziliaanse Beatriz Haddad Maia. Ze gunde haar tegenstander drie games: 6-0 6-3.

6 uur geleden
Sinner ten koste van Boeblik naar kwartfinales US Open

NEW YORK (ANP/RTR) - Jannik Sinner heeft zonder moeite de kwartfinales van de US Open bereikt. De 24-jarige Italiaan versloeg in de achtste finale Aleksandr Boeblik uit Kazachstan in drie sets: 6-1 6-1 6-1.

10 uur geleden
Tennisster Osaka verslaat Gauff en staat in kwartfinale US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisster Naomi Osaka is door naar de kwartfinale van de US Open. Osaka versloeg de Amerikaanse Coco Gauff in de achtste finales. Het werd 6-3 6-2.

16 uur geleden
Tennisster Swiatek in twee sets naar kwartfinale US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisster Iga Swiatek heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De Poolse nummer 2 van de wereld versloeg de Russische Ekaterina Alexandrova in de achtste finales. Swiatek was in twee sets te sterk voor Alexandrova: 6-3 6-1.

18 uur geleden
Tennisser De Minaur naar kwartfinales US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisser Alex de Minaur heeft zich bij de US Open geplaatst voor de kwartfinales. De als achtste geplaatste Australiër was in drie sets te sterk voor Leandro Riedi uit Zwitserland. Het werd 6-3 6-2 6-1.

18 uur geleden
Benoot na seizoen van Visma - Lease a Bike naar Decathlon

LA MOTTE-SERVOLEX (ANP) - Tiesj Benoot vertrekt aan het einde van het jaar bij de Nederlandse wielerploeg Visma - Lease a Bike. De 31-jarige Belg gaat de komende drie jaar rijden voor Decathlon CMA CGM, het huidige Decathlon-AG2R. Dat maakte de Franse ploeg bekend.

1 dag geleden
Sabalenka naar laatste acht US Open

NEW YORK (ANP) - Aryna Sabalenka heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De Belarussische nummer 1 van de wereld versloeg in twee sets Cristina Bucsa uit Spanje: 6-1 6-4.

1 dag geleden