Van der Poel vierde in GP Wallonië, zege voor Spanjaard Serrano
NAMEN (ANP) - Mathieu van der Poel is er niet in geslaagd zijn eerste zege in de regenboogtrui te pakken. Hij eindigde in de GP Wallonië als vierde. De Spanjaard Gonzalo Serrano versloeg na 201,3 kilometer op de citadel in Namen de Belg Dylan Theuns. Kort daarachter werd Jasper De Buyst derde vlak voor de wereldkampioen van Alpecin-Deceuninck.
Van der Poel reed zijn derde officiële wegwedstrijd sinds hij in Glasgow de wereldtitel veroverde. Hij won de GP Wallonië vorig jaar voor Biniam Girmay. Toen eindigde Serrano als derde.
De renner van Movistar reageerde in de slotkilometer als enige op de aanval van Teuns. Serrano achterhaalde de Belg van Israel - Premier Tech en klopte hem in de sprint. Het is de eerste overwinning in 2023 voor de 29-jarige Spanjaard.
Meer uit Sport
UTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.
59 minuten geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
1 uur geledenINCHEON (ANP/AFP) - Zuid-Korea wil in 2028 terugkeren in de Formule 1 met een race op een stratencircuit in Incheon. De stad net buiten hoofdstad Seoul maakte donderdag het plan voor een nieuw circuit bekend dat volgens de organisatoren financieel levensvatbaar is.
1 uur geledenTBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout is op de EK judo in het Georgische Tbilisi doorgedrongen tot de finale in de klasse tot 63 kilogram. De 23-jarige judoka versloeg in de halve eindstrijd de Poolse Angelika Szymanska.
1 uur geledenTOKIO (ANP/AFP) - De Japanse kunstrijders Riku Miura en Ryuichi Kihara beëindigen hun carrières. Het duo veroverde in februari de gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.
5 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic (38) weet nog niet of hij volgende week fit genoeg is om deel te nemen aan het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
5 uur geledenTBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
22 uur geleden