Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van der Hoorn met hersenschudding aan de kant bij FC Utrecht

Van der Hoorn met hersenschudding aan de kant bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Verdediger Mike van der Hoorn van FC Utrecht heeft een hersenschudding overgehouden aan de gewonnen competitiewedstrijd tegen Willem II (5-1). Van der Hoorn moest zich zondag kort na rust laten vervangen. Hij ging aangeslagen van het veld na een botsing met Kwasi Wriedt. Uit onderzoek in het ziekenhuis bleek dat Van der Hoorn een hersenschudding heeft.

De 29-jarige verdediger staat voor onbepaalde tijd aan de kant. FC Utrecht meldt dat Van der Hoorn "de komende tijd" niet inzetbaar is voor trainer René Hake. "Het gaat gelukkig al wat beter met me", zegt Van der Hoorn. "Het is nu zaak op een verantwoorde manier toe te werken naar mijn rentree op het veld. Omdat een hersenschudding een complexe blessure is, is moeilijk in te schatten wanneer dat precies zal zijn."

FC Utrecht staat na elf wedstrijden op de derde plaats in de Eredivisie, 3 punten achter koploper Ajax. Van der Hoorn, overgekomen van Arminia Bielefeld, is een vaste waarde centraal achterin.

Meer uit Voetbal

UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

5 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

10 uur geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

19 uur geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

22 uur geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

23 uur geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

23 uur geleden
AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

1 dag geleden