Van de Beek maakt bij debuut indruk op trainer ManUnited
BIRMINGHAM (ANP) - Donny van de Beek heeft bij zijn officieuze debuut voor Manchester United indruk gemaakt op manager Ole Gunnar Solskjaer. Ondanks de nederlaag in de oefenwedstrijd tegen Aston Villa (1-0) was de Noorse trainer zeer te spreken over zijn aanwinst.
"Donny was misschien wel het grootste pluspunt op het veld", zei Solskjaer. "Hij is zo goed in het vinden van ruimte, hij creëert ruimte voor zichzelf met zijn timing en beweeglijkheid. Ik ben heel blij met zijn optreden." Van de Beek, voor bijna 40 miljoen euro overgekomen van Ajax, begon in de basis bij ManUnited. De 23-jarige middenvelder speelt bij de Engelse topclub met het rugnummer 34, als eerbetoon aan zijn vriend en oud-teamgenoot Abdelhak Nouri.
De oefenwedstrijd tegen Aston Villa werd zaterdag achter gesloten deuren gespeeld, ook zonder aanwezigheid van journalisten. Beide clubs zonden later online een integrale herhaling uit. Timothy Fosu-Mensah, net als Van de Beek international van Oranje, had een basisplaats centraal achterin naast aanvoerder Harry Maguire. De ploeg van Solskjaer begint komende zaterdag aan de Premier League met een thuiswedstrijd tegen Crystal Palace. Omdat de 'Mancunians' vorige maand nog actief waren in Europa, mogen ze iets later aan de Engelse competitie beginnen.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
58 minuten geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
18 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
18 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
18 uur geleden