Van Bronckhorst nadert akkoord met Rangers FC
GLASGOW (ANP) - Giovanni van Bronckhorst is dicht bij een akkoord met Rangers FC om daar als trainer aan de slag te gaan. De oud-international ondertekent naar verwachting deze week een contract bij de club waar hij tussen 1998 en 2001 voetbalde. Zijn zaakwaarnemer Guido Albers meldt woensdag dat van een akkoord nog geen sprake is en hij denkt ook niet dat het donderdag al zover is.
Van Bronckhorst wordt bij de Rangers de opvolger van Steven Gerrard, die onlangs de overstap maakte naar Aston Villa. De 106-voudig international van Oranje was van 2015 tot en met 2019 trainer van Feyenoord. Hij leidde zijn club in 2017 naar de eerste landstitel in achttien jaar. Van Bronckhorst ging begin vorig jaar aan de slag bij de Chinese club Guangzhou R&F, maar in december stapte hij op. Hij wilde terug naar zijn familie, die hij als gevolg van de coronacrisis maandenlang niet had kunnen zien.
Rangers FC staat bovenaan in de Schotse competitie. De voorsprong op concurrent Celtic bedraagt 4 punten.
Meer uit Voetbal
BURNLEY (ANP) - Mats Wieffer heeft Brighton & Hove Albion met twee doelpunten aan een 2-0-overwinning bij Burnley geholpen. De oud-Feyenoorder was mede dankzij twee afgekeurde goals van de thuisploeg de enige doelpuntenmaker van de wedstrijd.
47 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam in de Eredivisie met drie wijzigingen in vergelijking met vorige week tegen FC Utrecht. Ryan Flamingo vervangt in het centrum van de verdediging de zwaar geblesseerd geraakte Jerdy Schouten. Op het middenveld doet de 18-jarige Belg Noah Fernandez mee in plaats van Joey Veerman, die lichte klachten heeft. Dennis Man is voorin zijn plaats kwijtgeraakt aan Ricardo Pepi. Ismael Saibari start vermoedelijk als buitenspeler.
1 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de jacht op koploper Bayern München in eigen huis een kostbare nederlaag geleden tegen Bayer Leverkusen. De landskampioen van 2024 won in Dortmund met 1-0 door een treffer van Robert Andrich.
1 uur geledenMONACO (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de finale van het masterstoernooi van Monte Carlo. De 22-jarige titelverdediger was in twee sets te sterk voor de Monegask Valentin Vacherot: 6-4 6-4. In de finale treft de nummer 1 van de wereld de mondiale nummer 2, Jannik Sinner.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dean Gorré stopt als technisch directeur van de voetbalbond van Curaçao. De 55-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en Ajax richt zich vanaf nu alleen op zijn baan als assistent-bondscoach van Fred Rutten.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Anthony Correia van Telstar heeft nog geen akkoord bereikt met FC Utrecht om daar komend seizoen als opvolger van Ron Jans aan de slag te gaan. Dat zei hij zaterdagmiddag tegen ESPN, voorafgaand aan het competitieduel tussen beide clubs.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de late overwinning (0-1) bij Sporting Portugal in de kwartfinale van de Champions League geen goed vervolg kunnen geven. In de Premier League ging de koploper in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Bournemouth.
3 uur geleden