Valencia schorst Mir na beschuldigingen seksueel misbruik
VALENCIA (ANP/AFP) - Valencia-trainer Rubén Baraja kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Rafa Mir. De leiding van de Spaanse club heeft de spits geschorst na beschuldigingen van seksueel misbruik.
Mir werd op 2 september gearresteerd na een klacht van twee vrouwen die Mir en een andere man beschuldigden van seksueel misbruik. Beide mannen, die het oordeel van de rechtbank voorlopig in vrijheid mogen afwachten, zouden in het huis van de voetballer over de schreef zijn gegaan. Volgens een advocaat van Mir hebben de gebeurtenissen tussen zijn cliënt en de vrouwen met wederzijds goedvinden plaatsgevonden.
"Zodra de straf van twee wedstrijden voorbij is, zal hij net als elke andere speler deel uitmaken van de groep en zal ik beslissen of hij speelt of niet", aldus Baraja, die Mir nu niet kan opstellen in de duels met Atlético Madrid en Girona.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
14 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
14 uur geleden