Vader voetballer Aké overlijdt vlak nadat zijn zoon scoort
MANCHESTER (ANP) - De vader van de Nederlandse international Nathan Aké is woensdag overleden, slechts enkele minuten nadat zijn zoon in de Champions League scoorde voor Manchester City. Hij was al enige tijd ernstig ziek. "Het heeft zo moeten zijn", aldus Aké. "De laatste weken zijn de zwaarste uit mijn leven geweest."
Eerder deze maand verliet Aké vermoedelijk vanwege de ziekte van zijn vader al vroegtijdig het trainingskamp van het Nederlands elftal. "Er was voor hem geen behandeling meer mogelijk", schreef de verdediger op Instagram. "Hij is tijdens de wedstrijd in vrede overleden, in aanwezigheid van mijn moeder en mijn broer. Net na mijn eerste doelpunt ooit in de Champions league."
In de met 6-3 gewonnen wedstrijd tegen Leipzig opende Aké de score.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
6 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
13 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden