Vader voetballer Aké overlijdt vlak nadat zijn zoon scoort
MANCHESTER (ANP) - De vader van de Nederlandse international Nathan Aké is woensdag overleden, slechts enkele minuten nadat zijn zoon in de Champions League scoorde voor Manchester City. Hij was al enige tijd ernstig ziek. "Het heeft zo moeten zijn", aldus Aké. "De laatste weken zijn de zwaarste uit mijn leven geweest."
Eerder deze maand verliet Aké vermoedelijk vanwege de ziekte van zijn vader al vroegtijdig het trainingskamp van het Nederlands elftal. "Er was voor hem geen behandeling meer mogelijk", schreef de verdediger op Instagram. "Hij is tijdens de wedstrijd in vrede overleden, in aanwezigheid van mijn moeder en mijn broer. Net na mijn eerste doelpunt ooit in de Champions league."
In de met 6-3 gewonnen wedstrijd tegen Leipzig opende Aké de score.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor komende week een kort trainingskamp in het buitenland belegd. Trainer Robin van Persie wil aanwinst Raheem Sterling met zijn selectie laten trainen en leuke dingen met zijn spelers doen.
16 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat hij voorlopig geen beroep kan doen op Oussama Targhalline. "We laten nog allerlei testen uitvoeren", zei hij na een nipte zege op Go Ahead Eagles. "Maar dit ziet er niet goed uit. We zijn hem wel even kwijt."
39 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het thuisduel met Go Ahead Eagles met veel moeite gewonnen (1-0). De ingevallen Casper Tengstedt benutte in blessuretijd een strafschop, nadat Evert Linthorst een lichte overtreding op hem had gemaakt.
1 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - De Portugees Vitor Pereira is de nieuwe trainer van Nottingham Forest. De oud-trainer van Wolverhampton Wanderers is al de vierde coach van dit seizoen bij de nummer 17 van de Premier League. Donderdag werd Sean Dyche ontslagen.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Steven Benda verdedigt het doel van Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De Duitse doelman vervangt Timon Wellenreuther, die geschorst is na zijn gele kaart van vorige week in Utrecht. Feyenoord huurt Benda in de tweede helft van het seizoen van Fulham. Hij is de vervanger van de vertrokken Justin Bijlow.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Twee van de vier Champions League-duels van komende dinsdag hebben een Nederlandse scheidsrechter. Danny Makkelie fluit vanaf 18.45 uur Nederlandse tijd het duel uit de tussenronde tussen Galatasaray en Juventus. Serdar Gözübüyük is vanaf 21.00 uur de arbiter bij Borussia Dortmund - Atalanta. Bij dat duel in Duitsland fungeert Pol van Boekel als videoscheidsrechter.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
16 uur geleden