Vaartochten van Sinterklaas in Sint-Annaland afgelast: organisatie komt met alternatief
SINT-ANNALAND - De vaartochten van de Sint in Sint-Annaland, die zaterdagmiddag plaats zouden vinden, zijn afgelast. Dat heeft de organisatie vanochtend besloten. Het lijkt het bestuur niet verstandig in de huidige situatie.
Na overleg heeft de organisatie van Sinterklaas in Sint-Annaland besloten de vaartochten van vanmiddag niet door te laten gaan. “Ondanks dat het programma behoorlijk was aangepast/afgeslankt, aanvullende maatregelen zijn getroffen en het op basis van de huidige (corona) regels nog steeds mag, lijkt het ons gezien de huidige situatie en de boodschap van gisteravond tijdens de persconferentie niet verstandig”, schrijft de organisatie van Sinterklaas in Sint-Annaland op Facebook. “We begrijpen dat dit een domper is.. maar rekenen ook op jullie begrip voor deze beslissing.”
De organisatie laat weten dat gekochte kaartjes ingeleverd kunnen worden bij de Cadeaushop in Sint-Annaland. Als per kaartje op de achterzijde het rekeningnummer en de naam staan, dan wordt het geld teruggestort. “Mocht je besluiten om je geld niet terug te vragen, dan bedankten we je bij deze hartelijk voor de donatie. Daar zijn we zeer dankbaar voor aangezien we toch de nodige kosten hebben gemaakt voord deze activiteit.” Wel komt de organisatie met een alternatief. “Vanmiddag zullen Sinterklaas en de Pieten als alternatief een digitale rondleiding geven op de Pakjesboot. Die is rond de klok van 15.00 uur online en live te volgen.” Over deze activiteit volgt nog meer informatie, die te vinden is op de Facebook van Sinterklaas in Sint-Annaland
Meer uit Tholen
OSSENDRECHT/THOLEN - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is. Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er nou zo mooi aan het vak? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: Geraldo Theuns en Jos van Driel bij Hendrickx Constructie Ossendrecht.
19 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.
22 uur geledenSINT-ANNALAND - Sint-Annaland draagt een geschiedenis die evenzeer door mensen als door water is gevormd. Waar nu een hechte gemeenschap van ruim 4.000 inwoners woont, lag 550 jaar geleden een verlaten stuk land. Wachtend op iemand die er toekomst in zag. Die toekomst kwam van grondlegster Anna van Bourgondië.
1 dag geledenPOORTVLIET - Een personenauto is vrijdagavond bij een eenzijdig ongeluk op de Bram Groenewegeweg tegen een boom gebotst. Bij het ongeluk kwam de bestuurder bekneld te zitten. De brandweer kwam met spoed ter plaatse en heeft de bestuurder uit het voertuig bevrijd. Daarna is de bestuurder per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.
1 dag geledenTHOLEN - Wie met het openbaar vervoer in Zeeland reist, moet vanaf zondag rekening houden met een nieuwe dienstregeling. Busbedrijf Connexxion verandert een aantal buslijnen. Op Tholen komt er een extra rit voor scholieren tussen Poortvliet en Sommelsdijk.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM/SINT-ANNALAND - Cees van Broekhoven (71) is als rasechte Bergenaar al decennialang nauw verbonden met Sint-Annaland. De voormalige leerkracht en docent theater kent het dorp van binnenuit. "Het is een hechte gemeenschap, maar tegelijk open voor nieuwkomers."
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER/THOLEN - Popkoor Voix en Cultikoor organiseren samen een kerstconcert op zondag 14 december in de Rooms-Katholieke kerk aan de Dorpsweg in Oud-Vossemeer. Tijdens deze middag kunnen bezoekers genieten van een muzikale kerstsfeer vol bekende en verrassende liedjes.
2 dagen geleden