Vaartochten van Sinterklaas in Sint-Annaland afgelast: organisatie komt met alternatief
SINT-ANNALAND - De vaartochten van de Sint in Sint-Annaland, die zaterdagmiddag plaats zouden vinden, zijn afgelast. Dat heeft de organisatie vanochtend besloten. Het lijkt het bestuur niet verstandig in de huidige situatie.
Na overleg heeft de organisatie van Sinterklaas in Sint-Annaland besloten de vaartochten van vanmiddag niet door te laten gaan. “Ondanks dat het programma behoorlijk was aangepast/afgeslankt, aanvullende maatregelen zijn getroffen en het op basis van de huidige (corona) regels nog steeds mag, lijkt het ons gezien de huidige situatie en de boodschap van gisteravond tijdens de persconferentie niet verstandig”, schrijft de organisatie van Sinterklaas in Sint-Annaland op Facebook. “We begrijpen dat dit een domper is.. maar rekenen ook op jullie begrip voor deze beslissing.”
De organisatie laat weten dat gekochte kaartjes ingeleverd kunnen worden bij de Cadeaushop in Sint-Annaland. Als per kaartje op de achterzijde het rekeningnummer en de naam staan, dan wordt het geld teruggestort. “Mocht je besluiten om je geld niet terug te vragen, dan bedankten we je bij deze hartelijk voor de donatie. Daar zijn we zeer dankbaar voor aangezien we toch de nodige kosten hebben gemaakt voord deze activiteit.” Wel komt de organisatie met een alternatief. “Vanmiddag zullen Sinterklaas en de Pieten als alternatief een digitale rondleiding geven op de Pakjesboot. Die is rond de klok van 15.00 uur online en live te volgen.” Over deze activiteit volgt nog meer informatie, die te vinden is op de Facebook van Sinterklaas in Sint-Annaland
Meer uit Tholen
THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Weet je nog niet op welke partij je gaat stemmen? Alle deelnemende partijen hebben zich in de verkiezingskrant van de Thoolse Bode voorgesteld. Hieronder zetten we de negen fracties en hun boodschap aan de kiezers nog eens op een rij. Zo kun je alle partijen gemakkelijk vergelijken.
11 uur geledenTHOLEN - Op woensdag 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Twintigduizend Tholenaren mogen dan hun stem uitbrengen om de koers van de gemeente te bepalen. Inwoners kunnen terecht bij zeventien stembureaus verspreid over alle kernen. Ook rijdt er een mobiel stembureau langs verschillende locaties. Een compleet overzicht van alle stembureaus staat onderaan dit artikel.
14 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor aan de kiezers. Ook burgemeester Marleen Sijbers heeft een boodschap.
17 uur geledenTHOLEN - Tholen kiest woensdag een nieuwe gemeenteraad. Tijd voor een opfriscursus: hoe ziet de huidige raad er ook weer uit en wie zitten er nu in het college van burgemeester en wethouders? Een overzicht van de zetelverdeling en het dagelijks bestuur in Tholen.
19 uur geledenTHOLEN - Het jaarlijkse Concordia Concert van Koninklijke Muziekvereniging Concordia staat op zaterdag 21 maart om 20.00 uur op het programma in De Meulvliet. Tijdens deze avond laten alle orkesten en groepen van de vereniging van zich horen.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Vier spannende koersen zorgden afgelopen zaterdag voor spektakel tijdens de 77e wielerronde van Oud-Vossemeer. De wind brak het peloton al vroeg open, waarna een aantal renners voor de aanval koos. Remco Weterings legde de wielerklassieker weer vast.
1 dag geleden[Advertorial] - De Thoolse Open Banen Dagen, die op 20 en 21 maart weer plaatsvinden, zijn uitgegroeid tot een belangrijk jaarlijks ontmoetingsmoment voor werkzoekenden en lokale Thoolse bedrijven. Tijdens deze vijfde editie openen acht bedrijven hun deuren. Bezoekers kunnen zonder verplichtingen kennismaken met het bedrijf en haar medewerkers.
1 dag geleden