Vaartochten van Sinterklaas in Sint-Annaland afgelast: organisatie komt met alternatief
SINT-ANNALAND - De vaartochten van de Sint in Sint-Annaland, die zaterdagmiddag plaats zouden vinden, zijn afgelast. Dat heeft de organisatie vanochtend besloten. Het lijkt het bestuur niet verstandig in de huidige situatie.
Na overleg heeft de organisatie van Sinterklaas in Sint-Annaland besloten de vaartochten van vanmiddag niet door te laten gaan. “Ondanks dat het programma behoorlijk was aangepast/afgeslankt, aanvullende maatregelen zijn getroffen en het op basis van de huidige (corona) regels nog steeds mag, lijkt het ons gezien de huidige situatie en de boodschap van gisteravond tijdens de persconferentie niet verstandig”, schrijft de organisatie van Sinterklaas in Sint-Annaland op Facebook. “We begrijpen dat dit een domper is.. maar rekenen ook op jullie begrip voor deze beslissing.”
De organisatie laat weten dat gekochte kaartjes ingeleverd kunnen worden bij de Cadeaushop in Sint-Annaland. Als per kaartje op de achterzijde het rekeningnummer en de naam staan, dan wordt het geld teruggestort. “Mocht je besluiten om je geld niet terug te vragen, dan bedankten we je bij deze hartelijk voor de donatie. Daar zijn we zeer dankbaar voor aangezien we toch de nodige kosten hebben gemaakt voord deze activiteit.” Wel komt de organisatie met een alternatief. “Vanmiddag zullen Sinterklaas en de Pieten als alternatief een digitale rondleiding geven op de Pakjesboot. Die is rond de klok van 15.00 uur online en live te volgen.” Over deze activiteit volgt nog meer informatie, die te vinden is op de Facebook van Sinterklaas in Sint-Annaland
Meer uit Tholen
THOLEN - Jongeren kunnen op dinsdag 16 en donderdag 18 december terecht bij verschillende locaties in de gemeente voor een kop warme chocomel. Jongerenwerkers en buurtsportcoaches van het team Jij op Tholen nodigen hen uit om even langs te komen voor een praatje en gezellig samenzijn.
4 uur geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 29 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 10.
8 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - De Haringvlietbrug is volgende week in de nacht van dinsdag op woensdag in beide richtingen afgesloten voor verkeer. Rijkswaterstaat zal die nacht onderhoud uitvoeren en controleren of de technische installaties van de brug nog goed functioneren. Weggebruikers moeten rekening houden met omleidingen en 15 tot 30 minuten extra reistijd.
12 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Inwoners die in september boompjes hebben besteld, kunnen hun jonge bomen ophalen op donderdag 4, vrijdag 5 of zaterdag 6 december. De uitgifte vindt plaats tussen 11.00 en 16.00 uur op de gemeentewerkplaats (Nijverheidsweg 34 in Sint-Maartensdijk). In totaal worden er dit jaar 5.081 boompjes uitgedeeld in de gemeente Tholen, geholpen door een team van vrijwilligers.
1 dag geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Op de A58 en A4 rondom Bergen op Zoom en Roosendaal staan dinsdagochtend lange files door een ongeval en een autobrand. Op beide snelwegen staan de vertragingen van zo'n 45 minuten. Ook bij afslag Tholen staat er een file.
1 dag geledenTHOLEN- De kerstvakantie staat voor de deur en Jij op Tholen heeft weer een leuk en veelzijdig programma voor kinderen en jongeren. Van schaatsen en een escapegame tot een NERF Battle en een kerstfestijn: er is voor ieder wat wils. Inschrijven is vanaf deze week mogelijk, maar wees er snel bij, want vol is vol.
1 dag geledenSCHERPENISSE - In de Hoge Markt verdwijnen elf parkeerplekken en in de Spuidamstraat komen er veertien bij. Dat blijkt uit het nieuwe ontwerp van de gemeente voor deze straten in Scherpenisse waar inwoners binnenkort hun mening over kunnen geven. Ook komt er meer groen in de Hoge Markt.
2 dagen geleden