Update: Vermiste man (81) Sint Philipsland weer terecht
SINT PHILIPSLAND - De 81-jarige man die vermist was in de omgeving van Sint Philipsland, is inmiddels weer terecht. Dat laat de politie weten. Burgernet vroeg aan inwoners om uit te kijken naar de man. “Mede dankzij Burgernet kon de man worden aangetroffen.”
Burgernet verspreidde vandaag een opsporingsbericht voor de vermissing van een 81-jarige man. Hij werd voor het laatst gezien in de omgeving van Sint Philipsland.
Van de man werd een signalement verspreid. Een paar uur later laat de politie weten dat de man weer terecht is. “Mede dankzij Burgernet”, aldus de politie. “Dank voor jullie medewerking.”
Meer uit Tholen
THOLEN - Het jaar 2025 is bijna afgelopen. Daarom blikt de Thoolse Bode in zes artikelen terug op de meest bijzondere en meest gelezen verhalen van dit jaar. Vandaag deel 3: mei en juni.
26 minuten geledenSINT-ANNALAND - Sinds dit jaar is de Brabander Edward van den Eijnden (62) het nieuwe gezicht van Alvantho, de laatst overgebleven aardappelveiling van Nederland. Als veilingmeester en commercieel verantwoordelijke werkt hij aan de toekomst van de veiling, met oog voor traditie én vernieuwing.
18 uur geledenTHOLEN - Het jaar 2025 is bijna afgelopen. Daarom blikt de Thoolse Bode in zes artikelen terug op de meest bijzondere en meest gelezen verhalen van dit jaar. Vandaag deel 2: maart en april.
1 dag geledenTHOLEN - Het jaar 2025 is bijna afgelopen. Daarom blikt de Thoolse Bode in zes artikelen terug op de meest bijzondere en meest gelezen verhalen van dit jaar. Vandaag deel 1: januari en februari.
2 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - Een bestuurder van een bestelbusje is op Kerstavond zwaargewond geraakt bij een crash op de Vierde Dijk bij Sint Maartensdijk. Het slachtoffer is met spoed naar het Erasmus MC gebracht.
2 dagen geledenTHOLEN - Voor een groot aantal kernen en buitengebieden in de gemeente Tholen wijzigt de Zeeuwse Reinigingsdienst (ZRD) vanaf 1 januari 2026 de inzameldag voor het ophalen van afval en grondstoffen. Het gaat om restafval, papier en karton, groente, fruit en tuinafval (GFT) en plastic, metalen en drankenkartons (PMD). Bekijk de nieuwe planning van de inzamelroutes in de ZRD app of op zrd.nl/wanneer.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Meekrap was eeuwenlang het meest winstgevende product van de Stallandse landbouw. In een meestoof werd de meekrap verwerkt tot rode kleurstof voor de textielindustrie. Aan het einde van de negentiende eeuw stortte de meekrapnijverheid in en verdween het gewas bijna helemaal uit de gemeente.
3 dagen geleden