Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

United-coach Ten Hag heeft vertrouwen in sterkte ploeg

United-coach Ten Hag heeft vertrouwen in sterkte ploeg

MANCHESTER (ANP) - Manchester United legde minder spelers vast in de winterse transferperiode, maar coach Erik ten Hag is vol vertrouwen dat zijn selectie sterk genoeg is voor de tweede helft van het seizoen. United staat vierde in de Premier League en haalde Jack Butland, Wout Weghorst en Marcel Sabitzer op huurbasis.

"We hebben een team geformeerd en opgebouwd, we investeren ook in de zomer", zei Ten Hag. "Vanaf dat punt gaat het om het ontwikkelen van het team en dat moet gebeuren op het trainingsveld en in de wedstrijden. Dat is het voordeel van zo veel wedstrijden spelen. Dat je daaraan kan werken en dat je niet zo lang hoeft te wachten. Er is een maximum wat elke speler aankan, maar we hebben genoeg diepte in de selectie."

Een concurrent als Chelsea haalde voor ruim 300 miljoen euro aan spelers. Ten Hag zei echter dat hij geen voorkeur heeft voor een heel grote selectie, "want dat geeft je ook problemen". "Zoals ik al eerder heb gezegd, in de aanvalslinie hebben we in hoeveelheid enkele problemen. Niet in de kwaliteit, maar in de beschikbaarheid van spelers. Je hebt echt genoeg spelers nodig, als je alle wedstrijden wil spelen en als je succesvol wil zijn."

Manchester United speelt zaterdag thuis tegen Crystal Palace.

Meer uit Voetbal

Xavi zet Zechiël, Taylor en Timber tegen Duitsland op tribune

AMSTERDAM (ANP) - Gjivai Zechiël maakt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League nog niet zijn debuut voor het Nederlands elftal. Bondscoach Xavi Hernández heeft besloten de 22-jarige middenvelder van Feyenoord buiten zijn wedstrijdselectie te laten. Datzelfde geldt voor verdediger Jurriën Timber en middenvelder Kenneth Taylor. Dat blijkt uit de donderdagochtend door de UEFA vrijgegeven lijst.

35 minuten geleden
Klopp: Nederland ideale tegenstander voor debuut bij Duitsland

AMSTERDAM (ANP) - Nederland is voor Jürgen Klopp de ideale tegenstander bij zijn debuut als bondscoach van het Duitse nationale elftal. Dat zei de 59-jarige trainer woensdag tijdens een persconferentie in aanloop naar de Nations League-wedstrijd van donderdag.

12 uur geleden
Ronaldo mikt op duizendste doelpunt in shirt van Portugal

OEIRAS (ANP/RTR) - Cristiano Ronaldo wil zijn duizendste doelpunt het liefst maken in het shirt van Portugal. "Dat zou de kers op de taart zijn, een bekroning van een prachtig verhaal", zei de 41-jarige aanvoerder van Portugal op een bijeenkomst voorafgaand aan de wedstrijd tegen Wales in de Nations League.

13 uur geleden
Van Bommel: met een beetje geluk had België het WK kunnen winnen

BRUSSEL (ANP) - Bondscoach Mark van Bommel van het Belgische voetbalelftal heeft in zijn eerste toespraak tot de spelersgroep gezegd dat België "met een beetje geluk" veel verder had kunnen komen op het WK. "Met een beetje geluk hadden jullie nog kunnen winnen ook", zei de Nederlandse oud-international in een door de Belgische voetbalbond verspreide video op X. "Dat moet ook de mentaliteit worden voor de volgende toernooien: de Nations League en het EK."

18 uur geleden
Dumfries, Aké en Gakpo reserve-aanvoerders Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries, Nathan Aké en Cody Gakpo zijn achter Virgil van Dijk de reserve-aanvoerders van het Nederlands elftal. Bondscoach Xavi Hernández vertelde dat een dag voor de eerste wedstrijd tegen Duitsland in de Nations League.

20 uur geleden
UEFA-voorzitter Čeferin: geschonden vertrouwen niet teruggekeerd

OEIRAS (ANP/RTR) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de UEFA heeft aangegeven dat het vertrouwen nog niet is hersteld na de inmiddels ingetrokken commercialiseringsplannen van de FIFA. "Het project dat de eenheid van het wereldvoetbal verbrak mag dan geschrapt zijn, maar het geschonden vertrouwen is niet teruggekeerd; het herstellen daarvan is nu onze taak", zei Čeferin woensdag.

20 uur geleden
Geprikkelde Van Dijk voelt te weinig waardering bij Oranje

ZEIST (ANP) - Virgil van Dijk voelt te weinig waardering bij het Nederlands elftal. De aanvoerder sprak zich daarover woensdag uit tijdens een persconferentie, waar hij een wat geprikkelde indruk maakte.

20 uur geleden