Union Berlin slaat in slotfase toe bij Hoffenheim
SINSHEIM (ANP) - 1. FC Union Berlin heeft zich in de Bundesliga wat opgewerkt in de middenmoot door te winnen bij Hoffenheim. De formatie deed dat met 1-3. Op de ranglijst heeft Berlin nu een voorsprong van 2 punten op de tegenstander.
De club uit de Duitse hoofdstad kwam na een uur op voorsprong, door een benutte strafschop van Max Kruse. Kort daarvoor was Robert Skov van de thuisclub met een rode kaart weggestuurd. Met een man minder kwam Hoffenheim in de 80e minuut dankzij Munas Dabbur op 1-1.
Joel Pohjanpalo zorgde er vervolgens voor dat de bezoekers opnieuw op voorsprong kwamen. De Fin, net een paar minuten in het veld, deed dat in de rebound. Cedric Teuchert, ook een invaller, maakte er nog 1-3 van.
Joshua Brenet bleef bij Hoffenheim op de bank. Sheraldo Becker deed hetzelfde bij de tegenstander.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
6 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
9 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
11 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
12 uur geleden