Union Berlin slaat in slotfase toe bij Hoffenheim
SINSHEIM (ANP) - 1. FC Union Berlin heeft zich in de Bundesliga wat opgewerkt in de middenmoot door te winnen bij Hoffenheim. De formatie deed dat met 1-3. Op de ranglijst heeft Berlin nu een voorsprong van 2 punten op de tegenstander.
De club uit de Duitse hoofdstad kwam na een uur op voorsprong, door een benutte strafschop van Max Kruse. Kort daarvoor was Robert Skov van de thuisclub met een rode kaart weggestuurd. Met een man minder kwam Hoffenheim in de 80e minuut dankzij Munas Dabbur op 1-1.
Joel Pohjanpalo zorgde er vervolgens voor dat de bezoekers opnieuw op voorsprong kwamen. De Fin, net een paar minuten in het veld, deed dat in de rebound. Cedric Teuchert, ook een invaller, maakte er nog 1-3 van.
Joshua Brenet bleef bij Hoffenheim op de bank. Sheraldo Becker deed hetzelfde bij de tegenstander.
Meer uit Voetbal
CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
8 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
9 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
10 uur geleden