Union Berlin slaat in slotfase toe bij Hoffenheim
SINSHEIM (ANP) - 1. FC Union Berlin heeft zich in de Bundesliga wat opgewerkt in de middenmoot door te winnen bij Hoffenheim. De formatie deed dat met 1-3. Op de ranglijst heeft Berlin nu een voorsprong van 2 punten op de tegenstander.
De club uit de Duitse hoofdstad kwam na een uur op voorsprong, door een benutte strafschop van Max Kruse. Kort daarvoor was Robert Skov van de thuisclub met een rode kaart weggestuurd. Met een man minder kwam Hoffenheim in de 80e minuut dankzij Munas Dabbur op 1-1.
Joel Pohjanpalo zorgde er vervolgens voor dat de bezoekers opnieuw op voorsprong kwamen. De Fin, net een paar minuten in het veld, deed dat in de rebound. Cedric Teuchert, ook een invaller, maakte er nog 1-3 van.
Joshua Brenet bleef bij Hoffenheim op de bank. Sheraldo Becker deed hetzelfde bij de tegenstander.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil zondag later aan de topper tegen PSV beginnen. "Dat hebben we aan de KNVB gevraagd ", zei trainer Robin van Persie op een persconferentie na de zege op Panathinaikos (3-1) in de Europa League. "Het is qua herstel wel echt een verschil nu we deze wedstrijd tegen Panathinaikos laat op de avond hebben gespeeld. Wij denken dat het fair is. Of we denken dat we kans maken? Zeker, anders zouden we dat verzoek niet doen."
58 minuten geledenFREIBURG (ANP) - FC Utrecht heeft ook de derde wedstrijd in de Europa League verloren. De ploeg van trainer Ron Jans ging bij SC Freiburg in Duitsland met 2-0 onderuit. Yuito Suzuki en Vincenzo Grifo scoorden voor de Duitsers.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is in het hoofdtoernooi van de Europa League niet langer puntloos. Het elftal van trainer Robin van Persie won tijdens de derde speelronde in De Kuip met 3-1 van Panathinaikos, dat drie weken geleden thuis onderuitging tegen Go Ahead Eagles (1-2).
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft de eerste overwinning geboekt in de Conference League. In een regenachtig Alkmaar versloeg de ploeg van coach Maarten Martens Slovan Bratislava met 1-0.
11 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League voor een grote verrassing gezorgd. De Deventenaren waren voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Aston Villa, dat drie weken eerder nog Feyenoord in De Kuip had verslagen (0-2).
11 uur geledenGDANSK (ANP) - De nieuwe bondscoach Arjan Veurink heeft nog wat langer nodig om een aanvoerster te kiezen voor het Nederlands voetbalelftal. Verdedigster Dominique Janssen is een van de kandidaten en draagt vrijdag de band bij de eerste wedstrijd onder Veurink in en tegen Polen.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De aftrap van de wedstrijd tussen Feyenoord en Panathinaikos in de Europa League is uitgesteld naar 21.00 uur. Dat meldt Feyenoord op de eigen website.
17 uur geleden