Union Berlin slaat in slotfase toe bij Hoffenheim
SINSHEIM (ANP) - 1. FC Union Berlin heeft zich in de Bundesliga wat opgewerkt in de middenmoot door te winnen bij Hoffenheim. De formatie deed dat met 1-3. Op de ranglijst heeft Berlin nu een voorsprong van 2 punten op de tegenstander.
De club uit de Duitse hoofdstad kwam na een uur op voorsprong, door een benutte strafschop van Max Kruse. Kort daarvoor was Robert Skov van de thuisclub met een rode kaart weggestuurd. Met een man minder kwam Hoffenheim in de 80e minuut dankzij Munas Dabbur op 1-1.
Joel Pohjanpalo zorgde er vervolgens voor dat de bezoekers opnieuw op voorsprong kwamen. De Fin, net een paar minuten in het veld, deed dat in de rebound. Cedric Teuchert, ook een invaller, maakte er nog 1-3 van.
Joshua Brenet bleef bij Hoffenheim op de bank. Sheraldo Becker deed hetzelfde bij de tegenstander.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
42 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
1 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
1 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
2 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
4 uur geleden