Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ultee heeft maling aan spel na 'gigantisch belangrijke punten'

Ultee heeft maling aan spel na 'gigantisch belangrijke punten'

ZWOLLE (ANP) - Fortuna Sittard-trainer Sjors Ultee had maling aan het niveau van het cruciale duel met PEC Zwolle, dat door zijn ploeg met 1-0 werd gewonnen. Hij was na afloop van de degradatiewedstrijd vooral zeer content met de "gigantisch belangrijke punten".

"Vooraf zei ik al dat het niet zoveel zou gaan om voetbaltactiek, de mooiste opbouw of de vrije man. In wedstrijden als deze gaat het om duelleren en vechten. Zo'n wedstrijd is het ook geworden", zei Ultee voor de camera van ESPN.

"Vanaf woensdag heb ik dat geroepen en daarop getraind. Je kunt heel lang beelden kijken over tactiek óf beelden hoe je een tegengoal voorkomt. Deze trainer had maar één doel vandaag: 3 punten pakken. Het is me een zorg hoe dat gebeurt."

Nigel Lonwijk maakte in de tweede helft het enige doelpunt, met het nodige fortuin. "Ik had in de rust echt het gevoel dat het doelpunt zou vallen", zei Ultee, die de afgelopen weken flink onder druk stond. "Ik heb onze algemeen directeur nog nooit zo vrolijk zien rondlopen. Maar laten we niet gelijk in de feeststemming blijven volgende week."

Fortuna Sittard kwam op 12 punten, 6 meer dan PEC Zwolle.

Meer uit Voetbal

PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

11 uur geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

11 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

11 uur geleden
Drievoudig international Anita beëindigt profloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.

12 uur geleden
Mbappé maakt op één na snelste hattrick in Champions League

PIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.

12 uur geleden
Bijna 2 miljoen tickets verkocht voor WK voetbal

ZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.

13 uur geleden
Roda bevestigt racisme richting keeper Biai en biedt excuses aan

KERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.

14 uur geleden