Uitslag Provinciale Statenverkiezingen Tholen: SGP en BBB het grootste
THOLEN - De voorlopige uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten van Zeeland in de gemeente Tholen is bekend. De stemmen van de verkiezingen van het Waterschap Brabantse Delta in de gemeente Tholen worden op dit moment nog geteld. Deze voorlopige uitslag volgt later.
De SGP wist traditiegetrouw de meeste stemmen binnen te halen in de gemeente Tholen. Nieuwkomer BBB eiste een ferme tweede plaats op, door direct 22,8 procent van de stemmen binnen te halen. CDA leverde flink in en eindigde op de derde plaats.
De verdeling in de gemeente Tholen voor Provinciale Staten is als volgt:
Meer uit Tholen
THOLEN - Ondernemers, organisaties en verenigingen kunnen zich weer aanmelden voor de Duurzaamheidsprijs Tholen. Stichting Duurzaamheidskring Tholen is op zoek naar initiatieven die bijdragen aan een duurzamere gemeente. Aanmelden kan tot en met 13 oktober.
6 uur geleden[Advertorial] WOUW - Een absoluut hoogtepunt waar de vrijwillige brandweer van Wouw enorm naar uitkijkt: de opening van de nieuwe brandweerkazerne. Postcommandant Marco Jaspers is trots op de nieuwe locatie. "Wij zijn enorm trots op deze nieuwe kazerne. Het zorgt ervoor dat we klaar zijn voor de toekomst."
11 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - De gemeente Tholen heeft donderdag veiligheidsmaatregelen genomen na de twee explosies aan de Bloemenlaan in Sint-Maartensdijk. In de straat zijn beveiligingscamera's geplaatst en één van de getroffen woningen is gesloten.
1 dag geledenTHOLEN - Inwoners van de gemeente Tholen met een koopwoning en een lager inkomen kunnen hulp krijgen bij het isoleren van hun woning. De gemeente stelt een verhoogde subsidie van maximaal 4.000 euro beschikbaar. Ook krijgen inwoners persoonlijke begeleiding bij het hele traject.
1 dag geledenTHOLEN - Een auto is woensdagmiddag in het water beland bij de Windsingel in Tholen. De brandweer rukte onder meer uit met duikers, maar al snel bleek dat er niemand meer in het voertuig zat.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Locoburgemeester Corniel van Leeuwen is geschrokken van de twee explosies die de afgelopen nachten plaatsvonden aan de Bloemenlaan in Sint-Maartensdijk. Dat staat in een statement dat de gemeente Tholen woensdagmiddag heeft gedeeld. Van Leeuwen staat momenteel in contact met de direct omwonenden.
2 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - Voor de tweede nacht op rij is er een explosie geweest aan de Bloemenlaan in Sint-Maartensdijk. Dit keer was het raak bij de buren van de woning waar in de nacht van maandag op dinsdag nog een vuurwerkbom ontplofte. De voordeur van de woning raakte daarbij zwaar beschadigd. De politie onderzoekt beide incidenten.
2 dagen geleden