 
                    Uitslaande brand verwoest loods in Nieuwdorp
NIEUWDORP - In de nacht van maandag op dinsdag heeft een grote uitslaande brand gewoed in een loods aan de Korenweg tussen Lewedorp en Nieuwdorp. Er hebben zich geen persoonlijke ongelukken voorgedaan.
In de loods van ongeveer 30 bij 20 meter stonden onder andere auto's, andere voertuigen, materialen en middelen opgeslagen.
Voorkomen
Voor aankomst van de eerste brandweereenheid, rond 00.30 uur, was de brand al volledig uitslaand, waarna de brandweer besloot in te zetten op het voorkomen van uitbreiding van het vuur naar naastgelegen gebouwen. . Bewoners van twee naastgelegen woningen aan de Kasteelweg werden door de hulpdiensten gewekt en gevraagd binnen te blijven, en ramen, deuren en ventilatie af te sluiten in verband met de rook.
Asbest
Rond 02.45 uur werd het sein brand meester gegeven. Bij de brand is asbesthoudend materiaal van de dakplaten vrijgekomen. Door de geringe wind is dit direct naast de loods beland. De gemeente Borsele zal zorg dragen voor de informatie naar de direct omwonenden. Er is geen gevaar voor de omgeving geweest.
Meer uit Beveland
KAPELLE - Evides Waterbedrijf houdt op donderdag 6 november een informatiebijeenkomst over werkzaamheden die nodig zijn voor een toekomstbestendige drinkwatervoorziening voor Noord- en Zuid-Beveland en Walcheren. Bezoekers krijgen die avond uitleg over de bouw van een nieuwe drinkwaterzuivering en over de aanleg en vervanging van leidingen in de regio.
15 uur geledenBORSELE - De gemeente Borsele is gestart met de campagne 'Zuunig Borsele'. Met deze campagne wil de gemeente inwoners en ondernemers helpen om hun woning of bedrijf te verduurzamen. Wethouder Arno Witkam zegt hierover: "Iedereen weet: zuinig doen zit in onze aard. Met vier subsidieregelingen maken we het een stuk makkelijker om stappen te zetten. Of je nu je huis wilt isoleren of je bedrijf wilt verduurzamen."
17 uur geledenGOES - In de gemeente Goes hebben de kiezers woensdag het meeste op de PVV gestemd bij de Tweede Kamerverkiezingen. 14,8 procent van de Goese stemmen ging naar de partij van Geert Wilders. D66 volgt met 14,6 procent van de stemmen en de VVD en CDA beiden met 14,3 procent. De vier grootste partijen in gemeente Goes liggen daarmee heel dicht bij elkaar.
19 uur geledenKLOETINGE - De politie heeft woensdagmiddag een verkeerscontrole gehouden in Kloetinge waarbij alle bestuurders van fatbikes en scooters/brommers aan de kant werden gezet. De politie heeft meerdere bekeuringen uitgeschreven voor onder andere te hoge snelheden. Daarnaast zijn er ook WOK (Wachten op Keuren) meldingen opgemaakt.
21 uur geledenGOES - Vrijdag 31 oktober is het weer griezelen in Goes-Oost. De straten tussen Naussaulaan en Oranjeweg deden vorig jaar voor de eerste keer mee met groot succes.
22 uur geledenWOLPHAARTSDIJK - Het Mobiel Medisch Team (MMT) is woensdag ingezet voor een medische noodsituatie met een kind in een supermarkt op een vakantiepark in Wolphaartsdijk. Het jonge slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht.
23 uur geledenGOES - Op zaterdag 1 november 2025 vindt in Goes de 27e editie van de Zeeuwse Mannendag plaats. Honderden mannen uit Zeeland, Zuid-Nederland en Vlaanderen komen die dag samen voor ontmoeting, bezinning en geloofsopbouw.
1 dag geleden 
             
                             
                             
                             
                             
                             
                            