Uitreiking Innovatieprijs Emergo donderdag live te volgen
GOES - Donderdag is bekend wie de Zeeuwse Innovatieprijs Emergo toegekend krijgt. De uitreiking van zowel de jury- als publieksprijs is live digitaal te volgen.
De Zeeuwse Innovatieprijs Emergo wordt jaarlijks uitgereikt aan de Zeeuwse ondernemer die op de meest aansprekende manier vernieuwend bezig is. Er is zowel een jury- als publieksprijs. Hierop maken SWYCS uit Middelburg, Hydrauvision uit Schoondijke, Traas Ongediertebestrijding uit ’s-Gravenpolder, HelloContainer uit Goes en Kobobss uit Yerseke kans.
Stemmen
Het publiek kan nog tot woensdag (25 november) 16.00 uur online stemmen op zijn favoriet voor de publieksprijs via https://www.emergo-innovatieprijs.nl/nl/stemmen De Zeeuwse Innovatieprijs Emergo wordt mede mogelijk gemaakt door de provincie Zeeland, HZ University of Applied Sciences, Kamer van Koophandel, Dockwize, Contacta en VNO-NCW.De prijs is in het leven geroepen om vernieuwing te stimuleren en hiervoor bekendheid en waardering te genereren binnen, maar ook buiten Zeeland.
Donderdag is de uitreiking van beide prijzen vanaf 8.15 uur live te volgen via
https://www.emergo-innovatieprijs.nl/nl/de-uitreiking.
Meer uit Tholen
THOLEN - Van 6 tot en met 12 september is de landelijke collecteweek van het Prinses Beatrix Spierfonds. In deze week zetten mensen in heel Nederland zich in voor de strijd tegen spierziekten. Ook in Tholen zoekt het Spierfonds extra hulp. Wil jij een paar uurtjes iets betekenen voor een ander? Meld je dan aan als collectant.
17 uur geledenTHOLEN - De gemeente Tholen voert nieuw beleid in voor bijdragen aan jubilea van vrijwilligersorganisaties. Het college van burgemeester en wethouders wil daarmee voor meer duidelijkheid en een vaste werkwijze zorgen.
22 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Donderdagochtend zijn de hulpdiensten opgeroepen voor een melding van een voertuig te water langs de Stavenisseweg (N286). Ter plaatse troffen zij een auto aan die op de kop in een droge sloot lag.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Tijdens het Hemelvaartweekend vindt opnieuw de tweejaarlijkse Kunst Kieke-route plaats. De locaties zitten dit keer in Sint-Annaland en Scherpenisse. Bezoekers kunnen een route volgen langs ateliers en woonkamers die speciaal voor de gelegenheid zijn ingericht als expositieruimtes.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Burgemeester Sijbers heeft besloten om twee ruimtes in de loods aan het Klaverveld waar begin april een werkend drugslab werd aangetroffen, voor anderhalf jaar te sluiten. De politie stuitte toen tijdens een inval op een amfetaminelab. De sluiting gaat in op 18 mei 2026.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Streekmuseum De Meestoof in Sint-Annaland krijgt van de Provincie Zeeland een subsidie voor verbeteringen aan de toegankelijkheid van het gebouw. Met het geld wil het streekmuseum de bouw van een buitenlift naar de bovenverdieping realiseren.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Voetbalvereniging Wij Houden Stand (WHS) in Sint-Annaland viert haar 95-jarig bestaan met een feestelijk jubileumweekend op 14, 15 en 16 mei. Op het programma staan onder meer een internationaal jeugdtoernooi, walking football en een feestavond.
3 dagen geleden