Uitreiking Innovatieprijs Emergo donderdag live te volgen
GOES - Donderdag is bekend wie de Zeeuwse Innovatieprijs Emergo toegekend krijgt. De uitreiking van zowel de jury- als publieksprijs is live digitaal te volgen.
De Zeeuwse Innovatieprijs Emergo wordt jaarlijks uitgereikt aan de Zeeuwse ondernemer die op de meest aansprekende manier vernieuwend bezig is. Er is zowel een jury- als publieksprijs. Hierop maken SWYCS uit Middelburg, Hydrauvision uit Schoondijke, Traas Ongediertebestrijding uit ’s-Gravenpolder, HelloContainer uit Goes en Kobobss uit Yerseke kans.
Stemmen
Het publiek kan nog tot woensdag (25 november) 16.00 uur online stemmen op zijn favoriet voor de publieksprijs via https://www.emergo-innovatieprijs.nl/nl/stemmen De Zeeuwse Innovatieprijs Emergo wordt mede mogelijk gemaakt door de provincie Zeeland, HZ University of Applied Sciences, Kamer van Koophandel, Dockwize, Contacta en VNO-NCW.De prijs is in het leven geroepen om vernieuwing te stimuleren en hiervoor bekendheid en waardering te genereren binnen, maar ook buiten Zeeland.
Donderdag is de uitreiking van beide prijzen vanaf 8.15 uur live te volgen via
https://www.emergo-innovatieprijs.nl/nl/de-uitreiking.
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - Aan de Hofstraat in Oud-Vossemeer is zondagmiddag brand uitgebroken in een bouwcontainer. Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend.
13 uur geledenSCHERPENISSE - Speeltuin De Speelkrael in Scherpenisse is op donderdag 19 en vrijdag 20 februari gesloten vanwege werkzaamheden. De vlonder rond de boom wordt aangepast zodat deze rolstoeltoegankelijk wordt. Daarnaast komen er een duo-schommel, een marktkraam, een muziekbloem en een tipitent in de Krijgerskrael.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - De rechtbank geeft de gemeente Tholen zes weken de tijd om alsnog te onderbouwen waarom de bouw van een hotel op het havenplateau verantwoord is. Dat blijkt uit een tussenuitspraak in een zaak waar de lokale watersportvereniging en het college van burgemeester en wethouders tegenover elkaar staan.
2 dagen geledenTHOLEN - Nancy Raas-Tophoven en Jan Heshof (PvdA-GroenLinks) noemen het ontbreken van walstroom in de haven van Tholen 'niet toekomstgericht en niet duurzaam'. In schriftelijke vragen aan het college dringen ze aan om dit toch te realiseren.
2 dagen geledenTHOLEN - Het Cultuurplein Tholen (CPT) heeft haar werkzaamheden per 1 januari 2026 stopgezet. Volgens het bestuur biedt de nieuwe koers van de gemeente minder ruimte voor de rol die de vereniging in de afgelopen elf jaar heeft vervuld.
3 dagen geleden[Advertorial] - Op onze locatie aan de Voltastraat bieden wij inmiddels een breed scala aan mondzorg onder één dak. U kunt bij ons terecht voor reguliere controles bij de tandarts, kleine gebitsreparaties zoals het aanbrengen van vullingen, en esthetische correcties met schildjes. Ook voor kronen en bruggen bent u bij ons in goede handen. Kortom: tandheelkundige zorg van A tot Z.
3 dagen geledenOUD-VOSSEMEER - Nog een paar dagen en dan gaat carnaval in Grôôt Pesôôt weer beginnen. Ook dit jaar trekt er weer een feestelijke optocht door het dorp. De lampionoptocht vindt donderdagavond plaats.
3 dagen geleden