Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Uitgever brengt onthullend boek over Trump 14 juli op de markt

Uitgever brengt onthullend boek over Trump 14 juli op de markt

NEW YORK (ANP) - Een naar verluidt onthullend boek over de Amerikaanse president Trump verschijnt op 14 juli. Eerder had de uitgever het nog over eind juli. Het boek is geschreven door Mary Trump, nicht van de president.

Onlangs deed de Trump-familie nog pogingen het boek te laten verbieden, maar tevergeefs. Uitgeverij Simon & Schuster prijst het boek van Mary Trump over haar oom en diens 'giftige' familie aan als 'duistere geschiedenis' van de familieclan.

Volgens een broer van de president schendt Mary met haar boek oude afspraken binnen de familie over geheimhouding. Zij moest daarom voor een rechtbank uitleggen waarom ze vindt dat het boek niet mag worden verboden.

Mary Trump, een psychologe, bracht een groot deel van haar jeugd door in het grootouderlijk huis in New York, waar ze getuige was van talloze familiebijeenkomsten en feesten. Ze is de dochter van Donalds overleden broer Fred.

Meer uit Buitenland

VN-experts: VS schaden mensenrechten door migratiedeals

NEW YORK (ANP) - Door migratiedeals aan te gaan met andere landen zorgen de VS ervoor dat migranten worden onderworpen aan mensenrechtenschendingen, waarschuwen VN-experts. Uitgezette migranten lopen onder meer risico op marteling en vervolging.

31 minuten geleden
Pro-regeringstroepen Ethiopië nemen strategische stad Alamata in

ALAMATA (ANP/AFP) - Pro-regeringstroepen in Ethiopië claimen dat ze de strategisch gelegen plaats Alamata in de regio Tigray hebben ingenomen. Regeringstroepen zijn al dagenlang in gevecht met rebellen uit de noordelijke regio Tigray.

1 uur geleden
Verdachten incident RAF-basis Fairford op borgtocht vrijgelaten

FAIRFORD (ANP) - De vijf Britse mannen die werden opgepakt op verdenking van het beramen van een aanslag op de RAF-luchtmachtbasis nabij Fairford, worden maandagmiddag op borgtocht vrijgelaten. Dat meldt de antiterreurbrigade van de Britse politie in een persconferentie. De politie doet wel nog verder onderzoek naar het vijftal.

2 uur geleden
Aanklagers eisen enkelband voor Franse oud-minister om corruptie

PARIJS (ANP/AFP) - Aanklagers in Frankrijk hebben een straf van twee jaar met een enkelband geëist tegen oud-minister Rachida Dati. Ze wordt beschuldigd van corruptie en beïnvloeding, omdat ze tussen 2009 en 2013 als Europarlementariër zou hebben gelobbyd voor Renault-Nissan. Ze zou toen 900.000 euro hebben aangenomen van een Nederlandse dochteronderneming van dat autobedrijf.

2 uur geleden
Tientallen doden in Myanmar door luchtaanval van het leger

KYAUKTAW (ANP/RTR) - Bij een luchtaanval in het westen van Myanmar zijn zeker 33 doden gevallen, meldt de gewapende groep Arakan Army en een lokale hulpverlener. Volgens de opstandelingen werd de aanval uitgevoerd door de krijgsmacht. Die is al jaren in conflict met rebellen in het land en bombardeert daarbij regelmatig hele dorpen.

3 uur geleden
Turkse komiek veroordeeld voor beledigen Erdogan in optreden

ISTANBUL (ANP/AFP) - Een Turkse rechtbank heeft de populaire komiek Deniz Göktaş (32) tot negentien maanden cel veroordeeld voor het beledigen van president Recep Tayyip Erdogan tijdens een optreden. Göktaş wordt in afwachting van een hoger beroep voorlopig wel vrijgelaten.

3 uur geleden
Paus hekelt in Metz verruwing in internationale politiek

METZ (ANP/AFP/DPA) - De paus heeft tijdens zijn bezoek aan het Franse Metz gewaarschuwd dat relaties tussen landen steeds onbeschaafder worden. Hij zei in het bijzijn van president Emmanuel Macron dat Europa daar het goede voorbeeld kan geven.

4 uur geleden