Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Uitgeschakeld Vietnam zet op WK tegen Oranje vol in op verdediging

Uitgeschakeld Vietnam zet op WK tegen Oranje vol in op verdediging

DUNEDIN (ANP) - De Vietnamese voetbalsters zullen alles geven om het Oranje lastig te maken in de laatste groepswedstrijd op het WK. Vietnam maakt geen kans meer op de achtste finales, maar dat wil volgens coach Duc Chung Mai niet zeggen dat zijn speelsters niet blijven strijden. "Nederland is sterk en wij zullen het zeker zwaar krijgen, maar we geven niet op", liet de 72-jarige coach maandag in Dunedin weten.

Duc Chung wil tegen Oranje vooral inzetten op verdedigen, iets wat Vietnam tegen Portugal (0-2) volgens de coach verzuimde. "We waren toen te druk met de aanval waardoor achterin gaten vielen. Nederland zal veel goals willen maken om in de race te blijven met de Verenigde Staten en Portugal. Wij zullen zeer vastberaden moeten zijn."

De wedstrijden die zowel Vietnam en Nederland als Portugal en de VS dinsdag om 09.00 uur (Nederlandse tijd) spelen, bepalen wie groepswinnaar en wie tweede wordt. Die twee landen gaan door naar de achtste finales in Melbourne en Sydney. Op dit moment hebben de VS en Nederland 4 punten, Portugal 3 en Vietnam 0. De Amerikanen hebben een beter doelsaldo dan Oranje.

De Vietnamese coach riep zijn speelsters op om alles te laten zien wat ze in zich hebben. "Niet alleen voor mij, maar voor de fans in het hele land."

Meer uit Voetbal

Real Madrid onderzoekt incident tussen Valverde en Tchouameni

MADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.

42 minuten geleden
Te Kloese na vertrek bij Feyenoord naar Mexicaanse club Monterrey

MONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.

3 uur geleden
Real Madrid-middenvelder Valverde gehecht na ruzie met Tchouaméni

MADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.

3 uur geleden
Coach Enrique: PSG klaar om titel Champions League te verdedigen

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.

13 uur geleden
De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

1 dag geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

1 dag geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

1 dag geleden