Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Uitgedund Paris SG, met Bakker in basisteam, boekt eerste zege

Uitgedund Paris SG, met Bakker in basisteam, boekt eerste zege

PARIJS (ANP) - Met Mitchel Bakker in het basisteam heeft de danig uitgedunde ploeg van landskampioen Paris Saint-Germain de eerste zege behaald in de Franse competitie. De thuiswedstrijd tegen FC Metz leverde een benauwde overwinning op: 1-0. De Duitser Julian Draxler maakte in de extra tijd het doelpunt. Het was de eerste treffer voor de titelhouder na twee nederlagen van 0-1 in de eerste twee duels.

PSG miste opnieuw een groot aantal selectiespelers. Neymar, Layvin Kurzawa en Leandro Paredes waren geschorst na hun rode kaart in de hectische slotfase van de verloren thuiswedstrijd zondag tegen Olympique Marseille (0-1). Marco Verratti en Thilo Kehrer waren geblesseerd en Kylian Mbappé ontbrak vanwege een recente coronabesmetting. Door een golf van positieve coronatesten moest PSG al verzwakt aan het nieuwe seizoen beginnen.

Mede door alle afmeldingen kreeg jeugdinternational Bakker (20) van de geplaagde coach Thomas Tuchel een basisplaats. De oud-Ajacied werd in de 63e minuut gewisseld. De Nederlandse middenvelder Xavi Simons (17) behoorde voor het duel met FC Metz niet tot de wedstrijdselectie van PSG.

De thuisploeg kreeg na de donkerrode wedstrijd tegen Marseille opnieuw met een uitsluiting te maken. Verdediger Abdou Diallo moest in de 65e minuut het veld verlaten na zijn tweede gele kaart. Draxler zorgde in de extra tijd alsnog voor enige opluchting bij Tuchel.

Meer uit Sport

Shiffrin na 110e wereldbekeroverwinning dicht bij eindzege

HAFJELL (ANP/RTR/BELGA) - Skiester Mikaela Shiffrin heeft in Hafjell in Noorwegen haar 110e wereldbekeroverwinning behaald. De 31-jarige Amerikaanse was de beste op de slalom en zette daarmee een grote stap op weg naar haar zesde eindzege in de algemene wereldbeker.

7 uur geleden
Skiër Braathen wint op de valreep wereldbeker reuzenslalom

LILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.

7 uur geleden
Tennisser Sinner eenvoudig door naar vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.

11 uur geleden
Tennisser Medvedev na finale in Indian Wells snel klaar in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.

1 dag geleden
Oud-winnares Hassan meldt zich af voor marathon van Londen

LONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.

1 dag geleden
Tennisster Sabalenka plaatst zich voor vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.

1 dag geleden
Korda schakelt Alcaraz uit in derde ronde van toernooi Miami

MIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.

1 dag geleden