Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Uitgedund Paris SG, met Bakker in basisteam, boekt eerste zege

Uitgedund Paris SG, met Bakker in basisteam, boekt eerste zege

PARIJS (ANP) - Met Mitchel Bakker in het basisteam heeft de danig uitgedunde ploeg van landskampioen Paris Saint-Germain de eerste zege behaald in de Franse competitie. De thuiswedstrijd tegen FC Metz leverde een benauwde overwinning op: 1-0. De Duitser Julian Draxler maakte in de extra tijd het doelpunt. Het was de eerste treffer voor de titelhouder na twee nederlagen van 0-1 in de eerste twee duels.

PSG miste opnieuw een groot aantal selectiespelers. Neymar, Layvin Kurzawa en Leandro Paredes waren geschorst na hun rode kaart in de hectische slotfase van de verloren thuiswedstrijd zondag tegen Olympique Marseille (0-1). Marco Verratti en Thilo Kehrer waren geblesseerd en Kylian Mbappé ontbrak vanwege een recente coronabesmetting. Door een golf van positieve coronatesten moest PSG al verzwakt aan het nieuwe seizoen beginnen.

Mede door alle afmeldingen kreeg jeugdinternational Bakker (20) van de geplaagde coach Thomas Tuchel een basisplaats. De oud-Ajacied werd in de 63e minuut gewisseld. De Nederlandse middenvelder Xavi Simons (17) behoorde voor het duel met FC Metz niet tot de wedstrijdselectie van PSG.

De thuisploeg kreeg na de donkerrode wedstrijd tegen Marseille opnieuw met een uitsluiting te maken. Verdediger Abdou Diallo moest in de 65e minuut het veld verlaten na zijn tweede gele kaart. Draxler zorgde in de extra tijd alsnog voor enige opluchting bij Tuchel.

Meer uit Sport

Titelfavoriet Sabalenka strandt in kwartfinale Roland Garros

PARIJS (ANP) - Aryna Sabalenka is verrassend uitgeschakeld in de kwartfinales van Roland Garros. De 28-jarige Belarussische gaf een ruime voorsprong weg en verloor onder winderige omstandigheden in drie sets van de Russische Diana Sjnajder: 6-3 5-7 0-6. De nummer 1 van de wereld won het grandslamtoernooi in Parijs nog nooit.

1 uur geleden
Qualifier Chwalińska stunt en bereikt halve finale Roland Garros

PARIJS (ANP) - Maja Chwalińska heeft gezorgd voor een nieuwe stunt op Roland Garros. De 24-jarige Poolse, die begon als qualifier aan het grandslamtoernooi in de Franse hoofdstad, versloeg in de kwartfinale de Russische Anna Kalinskaja in twee sets: 7-6 (3) 6-3.

3 uur geleden
Formule 1-coureur Leclerc verlengt contract bij Ferrari

MARANELLO (ANP) - Formule 1-coureur Charles Leclerc heeft zijn contract bij Ferrari verlengd. Daardoor blijft de huidige nummer 3 van de WK-stand ook de komende seizoenen voor het Italiaanse team rijden. De 28-jarige Monegask debuteerde in 2018 in de hoogste raceklasse en heeft sinds 2019 een vast stoeltje bij Ferrari, waar hij nu zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton als teamgenoot heeft.

8 uur geleden
Tennisser Menšík voor het eerst naar halve finales Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Jakub Menšík heeft zich op Roland Garros voor het eerst geplaatst voor de halve finales van een grandslamtoernooi. De mondiale nummer 27 uit Tsjechië was in Parijs met 6-4 6-3 7-6 (3) te sterk voor de Braziliaan João Fonseca. Hij speelt tegen de Duitser Alexander Zverev om een plaats in de finale.

16 uur geleden
Oud-winnaar De Minaur doet weer mee aan tennistoernooi Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Oud-winnaar Alex de Minaur doet volgende week opnieuw mee aan het tennistoernooi in Rosmalen. De organisatie van het Libéma Open heeft de nummer 7 van de wereld een wildcard gegeven, waardoor het aantal top 10-spelers op drie uitkomt. Eerder zegden de Canadees Félix Auger-Aliassime en de Rus Daniil Medvedev hun deelname al toe aan het grastoernooi op het Autotron.

1 dag geleden
Wielerploeg Visma bevestigt vertrek sportief directeur Niermann

DEN BOSCH (ANP) - Sportief directeur Grischa Niermann vertrekt bij Visma - Lease a Bike, bevestigt de Nederlandse wielerploeg. Ploegleider Marc Reef neemt zijn functie per 1 september over.

1 dag geleden
Shorttracker De Laat (31) beëindigt carrière

HEERENVEEN (ANP) - Shorttracker Itzhak de Laat beëindigt zijn loopbaan. Dat meldt schaatsbond KNSB. De 31-jarige De Laat nam deel aan de Olympische Winterspelen van 2018, 2022 en 2026.

1 dag geleden